Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kockahasak típusai genetikaf...

A kockahasak típusai genetikafüggőek vagy különböző edzéstervekkel lehet őket alakítani? Itt van 2 kép

Figyelt kérdés

ez: [link] nekem sokkal jobban tetszik, mint ez: [link]


A második képen a kockák ilyen szélesen elnyújtottak, az elsőn pedig inkább tényleg négyzet alakúak. Ha olyat szeretnék elérni, mint ami az első képen van, hogyan edzzek? Talán jobban meg vannak edzve az oldalsó hasizmok? Nem tudom. Nem szeretnék olyat, mint ami a második képen van. Valaki tudja?



2012. aug. 4. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Genetikafüggőek.
2012. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NagyonGonosz ***** válasza:
Genetika. Persze, ha nagyon elhanyagolod a hasad, akkor nem lesznek akkora kockáid mintha a lehető legtöbbet edzenél rá a regenerálódást figyelembe véve.
2012. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyel fel egy kepet a testedrol, es akkor megmondjak itt a hozzaertok.
2012. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

minden embernek máshol vannak az izmai tapadási pontjai.


Amúgy a 2. képen a csávó sokkal nagyobb izomtömeggel rendelkezik és szálkásabb is.

2012. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az elsőn egy átlagember zsírmentes hasa van kb.

a másodikon viszont jelentős izomtömeg van a hason is.

ez a különbség.

szóval az első képen lévő verziót sokkal hamarabb elérheted,elég hozzá az alacsony tzs,meg egy alap hasedzés heti 2x.

2012. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:
Van kockahasad, csak nem látszik. Világos, mi a feladat?
2012. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!