Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez annak a jele hogy jól...

Ez annak a jele hogy jól csináltam?

Figyelt kérdés
Tegnap 3hét kimaradás után tornáztam (RR) 20 perc comb, fél kgos lábsúllyal! Ma viszont majd leszakad a popsim-combom az a jele hogy jól csináltam? Vagy más miatt? Dolgozzak ma rá? Gugolni sem tudok, aludni sem tudtam jól
2012. aug. 3. 09:40
 1/2 Szoondiii ***** válasza:

1. Izomláz

2. Hagyd pihenni, leginkább azt jelenti, hogy 3 hetet kihagytál és most 20 percet tornáztál lábsúllyal, és nem jelent ezek kívül mást.

3. RR torna.. ugyan ennyi idő alatt csinálhatnál értelmesebb fintess gyakorlatot (Zuzana videók?) vagy egészségesebb edzést, pl. jóga, taichi. ezeket nem lehet videóról, való igaz. vajon mi a különbség..

2012. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt is jelenti, hogy jól dolgoztál és azt is, hogy edzetlen vagy kicsit. Ma ne dolgozz rá, pihentesd szerintem.
2012. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!