Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Húzódzkodó rúd vétele?

Húzódzkodó rúd vétele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeretnék vásárolni egy húzódzkodó rudat ami ajtófélfára "szerelhető"! Ezek mennyire biztonságosak?nem esik le könnyen edzés közbe vagy bármi ami gondot problémát okozna?Na és minden ajtófélfa kibírja a terhelést?nem szakadnak le?nem esik kár benne?vásárlás előtt honnan tudom mekkora kell,hol mérjem le az ajtónkat,és mekkorát válasszak hozzá?

Köszönöm


2012. aug. 2. 12:37
 1/3 anonim válasza:
Nekünk is van ilyen, szerintem ha nem vagy 120 kiló, kibírja:) Viszont az a tanácsom, hogy fölösleges az egész. Egy kis fantáziával találsz bárhol, ahol lehetne húzódzkodni.
2012. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs semmi más ahol lehetne,azért gondoltam erre!Nem kényelmetlen az ajtónál csinálni?:D
2012. aug. 2. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
én pl az udvarunkon tolom egyik fa baszott vastag ágán
2012. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!