Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot válasszak? 16/l

Milyen sportot válasszak? 16/l

Figyelt kérdés

16 eves vagyok, kb. 165 cm, 46 kg koruli testsullyal.( Eleg egyertelmu hogy nem vagyok kifejezetten tulsulyos..)'kerlek adjatok tanacsokat milyen sportot valasszak? Nem fogyni szeretnek hanem izmosodni valamint kb. szinten tartani a mostani mereteimet de azert pl. ilyen ketajtos szekreny se szeretnek lenni szoval evezes meg ilyenek az felejtos.( Foleg comb-vadli-fenek es a hasamat szeretnem megdolgoztatni!!) tudom hogy a futas/kocogas a leghasznosabb vagy valamu ilyesmi de en utalok futni, a labdajatekokat sem kulonosebben kedvelem szoval ezekhez merten ti mit ajanlanatok nekem? Lehetoleg ne valami egberugo aru edzesek legyenek mert nem szeretnek ra milliokat kolteni viszont a "hazi praktikak" is felejtosek mert itthon sosincs kedvemhozza es inkabb lustalkodom..:$sokat segitene ha pecsen uzheto sportagkat ajanlanatok, itt viszonyag sokfelet lehet talalni gondolom, bar nekem meg mindig nem sikerult megtalalnom a megfelelot...

Kozonom szepen a segitseget!(:



2012. aug. 1. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

aerob edzések esetleg van vmi női sport is

eggyik csajtól hallottam valami ugrálós izét azthiszem kangoo vagy mi ez olyan mint az aerob csak közbe egy olyan cuccal ugráltok

remélem segítetttem

2012. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Eragona válasza:

Röplabda és a kézilabda ajánlatos , de olvastam hogy nem nagyon nyúlsz a labdás sportágak felé!

Zumba ( Táncféle ) is jó :)

Biciklizés is nagyon jó , mert pl.: Le is nyugodsz ha ideges vagy meg nagyon jó egy sport mindez jó a Vádli / Combizom fejlesztéséhez , az edzőtermeket tudom ajánlani mert ott minden van!

Sok szerencsét ! :)

2012. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Falmászás.
2012. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nemáár :D kérdezd meg magadtól, hogy mit szeretnél, és ha megvan a válasz, azt csináld :)
2012. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!!(: az aerob edzesek aerobicot meg ilyesmit takarnak?? A falmaszas izgin hangzik lehet valamit tudni arrol hog pesen hol lehet pl egyesuleten belul ezt csinalni..mert mondjuk nem akarok hetente befizetni mecsextrem egyet csak falmaszasert..:S am a mountain bike erdekelne gondolom az pecsen a mecsek iatt konnyebben megoldhato lenne valami tarsasagit vagy klubot vagy egyesuletet nem tudtok ezzel kapcsolatban?? Koszi minden eddigit is!(:
2012. aug. 1. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:

"ilyen ketajtos szekreny se szeretnek lenni szoval evezes meg ilyenek az felejtos" - gondolod, hogy lejárkálnál evezni, és akkora hátad lesz majd tőle, mint egy pingpongasztal?


Tudod te, hogy azok a nők, akiket a tv-ben látsz mondjuk kajakozni, milyen keményen és hány éve edzenek, mennyi kaját és doppingot juttatnak a szervezetükbe, hogy olyanok legyenek? :) Nyugi, nem leszel olyan...


De még ha nagyon durván gyúrnál, és nem ennél hozzá megfelelően, akkor sem látszódna különösebben...vagy ha mégis, visszafelé sokkal könnyebb korrigálni. :)

2012. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én küzdősportot ajánlanék... Nem leszel tőle szekrény! :)Én karatézok. Lábra, fenékre, meg amiket írtál, nagyon jó. Nagyon ajánlom! Én sem vagyok szekrény, pedig nem ma kezdtem. 170 cent magas vagyok és 57 kiló. Több lány is jár hozzánk és a társaság is nagyon jó, szinte családias a hangulat.(Persze nem edzéseken) Ha érdekel, írj privátban.
2013. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!