Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dr. Kelen féle krémekről...

Dr. Kelen féle krémekről milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Szóval most szeretnék neki állni egy jó kis "futásos" edzéstervnek, és szeretnék az eredmény elérésére kicsit ráerősíteni.

Sokat olvastam már a Dr.Kelen cuccokról, hogy milyen jók, meg hatásosak...valóban ilyen jók lennének, mik a tapasztalatok?

Illetve ugye több fajta géljük is van: Fitness Slim, Fitness Cellulit, Fitness Figure 2in1, Fitness Shape 2in1 krém, és Fitness Firm.

Szóval nektek ezek közül melyik volt a LEGHATÉKONYABB, melyik mellett "köteleztétek" el magatokat? :)

Itt egy link ezekről a termékekről, ha valaki esetleg ennek ismeretében tudna segíteni:

[link]

Válaszokat előre is köszönöm! :)


2012. aug. 1. 15:20
 1/1 A kérdező kommentje:

Ja, és azt elfelejtettem leírni, hogy milyen célt szeretnék a segítségével elérni. :D

Szóval mindenképpen fogyni szeretnék, illetve a narancsbőrt szeretném eltüntetni.

Ezek alapján melyik lenne jobb?

Persze, tudom, hogy a 2in1-ben es utal erre, de hát ugye figyelni is kell az összetevőket, és nem mindegyikben van az meg ami kell...:)

2012. aug. 1. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!