Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nincs izomlázam?

Miért nincs izomlázam?

Figyelt kérdés

Már 3 hete LifeTilt szerű diétát követek, ami abból áll, hogy sok fehérje, sok mozgás, kevés kalória és kevés szénhidrát.

Előtte semmit nem mozogtam, így ha hébe-hóba súlyzóztam egy kicsit mindig volt izomlázam. Azonban mióta ezt a módszert követem sosincs izomlázam. Pedig elég intenzív súlyzós és kardio edzéseket végzek minden nap 2szer.


Persze nem az zavar, hogy mostanában nincs izomlázam, de az elején se volt sosem. Ez a sok fehérje miatt lehet? Scitec tejsavó fehérjét iszom napi 2szer (+csirkemell, tej, etc... 180 g fehérje/nap).



2012. júl. 22. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami intenzív ha napi 2edzést bírsz csinálni minden nap.
2012. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
állj át a pinalegyezésről a rendes hardcore súlyzós edzésre és majd lesz izomlázad.
2012. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
leírták már előttem a lényeget. ha napi2őt tudsz csinálni minden nap az nem intenzív. mellesleg az izomláz nem jó én nem hajtanék rá hogy legyen. tej meg nem jó fehérje bevitelre.
2012. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kérdésem továbbra is az lenne, hogy a fehérje miatt lehetséges-e hogy nincs izomlázam.

Amúgy a napi 2-ből legalább 1 kardio, heti 3szor súlyzózok csak.

2012. júl. 22. 16:19
 5/6 dirtboy ***** válasza:
nem a fehérje az oka hogy nincs izomlázad hanem a semmit nem érő súlyzós edzésed.
2012. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj nem vagy superman. Sőt ellenkezőleg. Próbálj meg belebukni a szériákba.
2012. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!