Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért csámpás a legtöbb mai...

Miért csámpás a legtöbb mai tini? A mostani tinigeneráció hanyagsága vagy normális jellemzője ennek az életkornak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 21:38
1 2
 1/11 anonim válasza:

nem csak csámpás, hanem még ráadásul görnyedt is.

Én gornyedt vagyok, és szerintem is borzasztó csúnya mind két tulajdonság:(

15/L

2009. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem már! Szerintem hanyagság. Lazák akarnak lenni,azok is, csak a járást nem kéne ellazulni,mert később bajok lesznek. A görbeséget még rá lehet fogni a sok gépezésre( én is görbe vagyok picit). De a csámpásságot azt nem.

21/L

2009. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van ellenpélda, de tényleg ez az általános.

Szerintem nem sportolnak eleget.

2009. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ezek szerint akkor nem csak én vettem észre... Pedig 10 tiniből 9 szokott táncolni, és a tánc elvileg ugye javítja a testtartást és a járást is, ezért furcsa. Én is azt hiszem, hogy ha felnőnek, ugyanolyan csúnya mozgásúak maradnak, ha nem figyelnek oda. 31/F
2009. júl. 13. 22:40
 5/11 anonim válasza:

Én kiskorom óta elég bénán járok, legalább is szerintem. Hiába próbálok javítani rajta, ha erőltetem még bénábban néz ki, és ha megfeledkezek magamról ugyanolyan mint előtte. Nem tudom másnak feltűnik-e. Persze lúdtalpas vagyok, és családi örökségem a bütyök. (csontkinövés a nagylábujj mellett). Sajnos erről nem tehetek, és bár ne lenne, mert két igen fájdalmas műtét árán sikerült megszabadulnom tőle, de még mindig széles medvetalpam van. Az egyik egyetemi tanárom szerint drága, minőségi cipőkkel ez elkerülhető, vagy enyhíthető, de én ezt kétlem. Való igaz, sose voltak igazán drága cipőim, és világi életemben puha sportcipőkben jártam. Magassarkúban nem is tudok. Talán ez az ok. Régen nem volt nagy választék, akkor voltak jó bőrcipők, csak fizesd meg! görnyedt is vagyok, mert úgy kényelmesebb

25/l

2009. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is lúdtalpam, illetve bokasüllyedésem van..emiatt kicsit csámpás vagyok.eléggé zavar, nem tudom, mit lehet kezdeni vele..
2009. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a csámpaság a mostani tiniknél divat. Engem is megkörnyékezett.:D De már próbálok leszokni róla, hogy befelé fordítom a lábaimat. De én sportolok elég sokat, ezért nem veszélyesedett el.:)
2009. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a sok őszinte választ! Szerintem nem kell drága modelltanfolyam ahhoz, hogy az ember ezen változtatni tudjon, elég akár egy színvonalasabb társastánc tanfolyam pl. ami sokkal olcsóbb. De a legjobb lenne, ha az iskolák a testnevelés órán először az ilyen alapdolgokra koncentrálnának a kötélmászás stb. helyett (bár a mostani tesiórák jellegével nem vagyok tisztában bevallom)

Érdekes, mikor én voltam tizenéves akkor...nem akarok megsérteni senkit...de a csámpásság elsősorban az egyszerű falusi fiatalok jellemzője volt (pedig ők mozogtak eleget, ha nem is sportoltak). Ma viszont a jólszituált fiatalok nagyrészénél is ezt látom.

2009. júl. 14. 07:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is görbe a hátam egy kicsit.. önbizalomhiány :( A tesióra viszont nálunk elég kemény, a tanárnőnk olyan velünk, mintha valami katonai kiképzőtáborban lennénk :D 15/l
2009. júl. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En is csampas vagyok de nagyon...de nem azert mert lazazok...hanem mert igy teremtett a termeszet...ki az a hulye aki szandekosan csampasan jar... senk!i Ez egy olyan dolog amirol az ember nem tehet...nem szandekos -.-" Nekem is sok kellemetlenseget okoz ...es megjegyzem h teniszezek
2011. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!