Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elkezdek járni rendszeresen...

Ha elkezdek járni rendszeresen fitnessbe, akkor szállkásodhatok és fogyok vagy csak izmosodnák? 18L

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni legalább 8kg, vékonyítani a kezemet, combomat (és javítani a kondimat) de félek, hogy ha elkezdek edzeni, akkor az izmok miatt még szélesebb lennék.. viszont az sem szeretném, hogy ha lefogyok, akkor 'plöttyedt' :D legyek. Mi a megoldás?

Diétát alkalmazni nem akarok, mert még ahhoz fiatal a szervezetem és a sport rámfér.

u.i: bocsi a helyesírásért


2012. júl. 16. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
szálkásító diéta kell, anélkül nem tudsz fogyni! miaz hogy fiatal hozzá a szervezeted?:) ilyen nincs. + aerob mozgás (pl. kocogás, bicikli) heti 3-4x 40-60perc. meg súlyzós edzés akkor nem leszel 'plöttyedt'.:)
2012. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.. am csak azért írtam azt, hogy nem diétáznék, mert már nem egy szakértőtől+természetgyógyásztól+dokitól hallottam, hogy a diéta árt, mintsem használ. Persze kihagynám az édességeket, krumplit és a nagyon zsíros ételeket. Naponta meg megiszok 3,5 liter vizet is. alkoholt abszolút nem iszok és se nem cigizek.
2012. júl. 16. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
fo, árt a diéta, mik vannak xD
2012. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fú de hasznos választ kaptam..ebből most mindent megtudtam.
2012. júl. 17. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen diéta, ha normális akkor semmi bajod nem lesz tőle. a koplalás nem jó, meg az ilyen nők lapja félékben olvasható káposztaleves diéta meg ilyenek. azok tényleg nem jók. de egy normális elég fehérjét és szénhidrátot meg rostot tartalmazó diétától semmi bajod nem lesz:)
2012. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!