Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Schwarzenegger mert hagyta...

Schwarzenegger mert hagyta abba a profi testepitest?

Figyelt kérdés
Talan mar nem talalt maganak eleg kihibast 7 Mr Olimpia es 6 Mr Univerzum megnyerese utan?
2009. júl. 12. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kalifornia nemsokára csödbe megy,nagyobb az adósága mint nekünk,Magyarországnak...Ez pedig nagy szó.És a testépítésről.A filmipar miatt hagyta abba.
2009. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért ismerjük be,hogy nem lett volna filmsztár belőle,ha nem profi testépítő. Ő az élő példa arra,hogy nem minden kigyúrt hülye. Mert sajnos sokan ezt hiszik!
2009. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A másik fő tényező a szívműtétem volt (szívbillentyűcsere), mely 1997-ben történt. A műtét után az orvosaim azt tanácsolták, hogy hagyjam a nagy súllyal és bukáson túlig történő edzéseket. Magas ismétlésszámú, kis súllyal történő edzéseket javasoltak, melyekben az egyes sorozatokban soha nem szabad bukáson túlra kerülnöm, semmiféle intenzitásfokozó technikát nem szabad használnom. Szóval, fájdalmas a tény, hogy nem edzhettem úgy, mint korábban tettem.
2010. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a kigyurt hülye legalább tudja mit ezsik meg ...

és én is abba hagytam volna mert mellete filmeket csinálni meg kormányozni ...lehetetlen még neki is . arnold féélisten:)

2010. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mégis 2x választották meg kormányzónak
2010. aug. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!