Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópad lehet hogy elromlott?

Futópad lehet hogy elromlott?

Figyelt kérdés
Szóval ma gyorsan gyalogoltam futópadon előtte volt 40perc futás, 55 percnél 5,5km/h hirtelen felgyorsul magától olyan 15km/h tippelve mert a kijelző 5,5km/h mutatott, megnyomtam a leállító gombot de nem lassítót, szóval az egészet ki kellet húznom hogy leálljon! Szerintetek tönkre mehetett az elektronika benne? Akinek van/volt futópadja annak volt hasonló gondja?! Azóta nem kapcsoltam vissza mert hagyom száradni az izzadságtól!
2012. júl. 12. 16:20
 1/1 Gyakor ***** válasza:

hagyod száradni az izzadtságtól? WTF?? hát ha teleizzadod a vezérlőpanelt akkor ne csodálkozz ha előjönnek ilyen furcsaságok :D

legközelebb, ha futsz rajta, legyen melletted egy törölköző, amibe beletörlöd az arcod/felsötested néha.

2012. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!