Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekve nyomás 40 kiló?

Fekve nyomás 40 kiló?

Figyelt kérdés
Ma nyomtam életemben először fekve, belemelegítettem, aztán 40 kg 5x kitudtam nyomni, ez nagyon rossz teljesítménynek számít? Egy fél hete járok konditerembe(azelőtt nem voltam sosem), hogyan tudnám feljebb tornászni? 19/F
2012. júl. 7. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
az edzés folytatásával tudnád feljebb tornázni. és ha ennyit ment nem mondanálak erősnek. de hát valahol el kell kezdeni. sok sikert!
2012. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány kilo vagy?
2012. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha továbbra is jársz akkor ne max súlyba nyomjál mert 1 idő múlva szét vágja az izületeket
2012. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:

igen ez elég rossz 19évesen de semmi baj ne add fel javulni fog az.

leg közelebb vegyél visszább a súlyból mert az 5 ismétlés az túl kevés lesz.

remélem van már edzésterved.

2012. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
edzetlen embernél ez normális.
2012. júl. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
64-66 kiló vagyok és 184-186cm, tudom nem a legjobb de pont ezért járok oda szeretnék változtatni rajta, tehát akkor vegyem lejjebb a súlyokat is csináljam úgy?
2012. júl. 8. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:

annyira tedd a súlyt amennyivel végre tudod hajtani a megadott ismétlés és sorozatszámot. ha meg még nincs edzésterved akkor ezeket nézdmeg:

[link]

[link]

2012. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dirtboy ***** válasza:

igen

8-10es ismétlés szám jobb lesz

2012. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyugi testvér én is annyivel kezdtem csak nem egy életkorban,de 80 kg széria megyen, kitartás és kajára fektesd a hangsúlyt, mivel a súly csak eszköz..
2012. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát a kajára figyelek is, csirkemellt minden nap eszek, most is éppen, rizzsel, a tömegnövelővel néha szenvedek mert van mikor meghajtja a hasam, bár lehet a sok folyadék, mivel napi szinten megiszok kb 4 liter vizet is de ezt nem fokozatosan hanem ha hirtelen megszomjazom egyből lehúzok másfél litert 10 perc alatt.:)

Köszi a tanácsokat!

2012. júl. 8. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!