Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás megfelelő sport, ha...

A futás megfelelő sport, ha az a célom hogy edzettebb, sportosabb legyek, és formásodjak egy picit?

Figyelt kérdés

Most is jó alakom van, 168cm/60kg vagyok. Csak kicsit aggaszt hogy narancsbőrt észleltem a fenekemen, ami eddig feszes volt... Télen kb. 4 kilót híztam, aztán tavasszal hirtelen lement. Csak akkor látszik ha "befeszítem" a fenekem, de zavar.

Nemrég kezdtem el a futást és naponta kb. 4 liter vizet iszom. Zsíros kajákból nem nagyon eszem. Ez így elég is vagy még csinálnom kéne mellé valami mást is?



2012. júl. 6. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:

a kocogás inkább élettanilag hatásos,állóképességet növel,meg persze kalóriát éget.

de nem árt leszögezni,hogy az izmoktól formás a test,a kocogás meg nem növel semmilyen izmot,max a vádli alkalmazkodik 1-2 centi növekedéssel a terheléshez.

szóval a formás testhez az kell tenned,amit a legformásabb csajok is tesznek a fitnesz modellek.

átmozgató súlyzós-lehet saját súlyos is-edzés és ezt egészítheti ki a kocogás.

az étkezés szerepéről is lehetne mégegyszer ennyit írni,de azt nem kérdezted.

2012. júl. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!