Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok ember...

Miért van az hogy sok ember súlyra többnek néz ki mint amennyi?

Figyelt kérdés

van egy haverom aki 80 kg mint én én jóval vékonyabb vagyok melete se akkora hasam meg lábam meg nem vagyok olyan dagadt,mint ő, súlyra és magaságra meg egyezünk , ez mitől lehet ???

sportban melyik az előnyösebb?



2012. júl. 6. 14:03
 1/4 Zakathol ***** válasza:

Egységnyi térfogatú zsír könnyebb mint egységnyi térfogatú izom.

A test zsír:izom aránya a kérdésedre a válasz.

2012. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz csontozat. És az előttem szóló. Meg alkat. Van aki teljes testre hízik, van aki egyből hasra, derékra vagy seggre. Persze mindenki képes csak oda hízni, ha szétzabálja magát hirtelen, de a lassan felszedett zsír az általában mindenhova kiterjed.
2012. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zakathol ***** válasza:
Nehéz csontozat nem létezik. Orvosilag sem. Az egészséges felnőtt emberek csontozata között maximum 1-3kg-nyi különbség lehetséges.
2012. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok. Egyszer voltam orvosnál és kérdezte hány kg vagyok. Legutóbbi mérésnél voltam 95 de azóta tudtam, hogy híztam de 95-öt mondtam. Erre az orvos (kissé felháborodva) ááááá azért ne túlozz... modnom hát lehet híztam azóta nemtudom:) Erre ő, hogy hát nem vagy te 90 se.
2013. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!