Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kockás a has?...

Hogyan lehet kockás a has? (többi lent)

Figyelt kérdés

Először is tudom, h már 1000 ilyen kérdés volt, de a keresőbe beirtam, és nem nagyon találtam olyan kérdést, ahova értelmesen le lett vna írva, h mi is pontosan a lényeg(vagy azt írták, h erre már válaszoltak, v teljesen eltérő véleményeket írtak)... Aki csak annyit akar írni, h ezt már rengetegszer megválaszolták stb., annak felesleges, nugottan válaszoljon más kérdéseire:)... A lényeg az, h apával nem értünk egyet, hogyan lehetne kockás hasam: az ő véleménye: rengeteget felülésezzek és gyúrjak, táplálkozzak ,,átlagosan''/ugyan ugy mint bárki... Az én véleményem: Jóval kevesebbet kellene enni, és céltudatosan táplálkozni, a felülés hanyagolható, inkább a futás segítene... Most még csak a táplálkozásra öszpontisítok (nem fogyózok, nem vagyok legyengülve sem, csak egészségesebben eszek, kevesebbet), még nem kezdtem el rendszeresen futni. Akinek csak tippje lenne, azokat kérem, h ne írjanak, csak azok, akik pontosan tudják a kockás has lényegét!!

Elég, ha csak azt írjátok, hogy melyikünknek van igaza, de írhattok hosszabb véleményeket is, hogy mit kellene még csinálnom ez érdekében;))

16/F vagyok. 167cm/57kg. Fénképek nincsenek:( Amit látok magamon, h a fenti kockák körvonala kezd korajzolódni.

Remélem mindent leírtam, ha nem, akk szóljatok.:))



2012. júl. 5. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sehova nem volt még leirva hogy Szálkásító diéta és aerob edzés kell (futás,biciklizés). Szálkásító diéta 3g/tskg fehérje és 1,5g-2g/tskg szénhidrát. Emellé még mehet súlyzós edzés is meg mehet mellette lábemelés és hasprés is. De ha érdekel szerintem nekem fölösleges szálkásítanod mivel így is női súlycsoportban vagy inkább növelj tömeget maj utána szálkásíts.
2012. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor fogod látni a kockákat, ha kicsi a testzsí%-od. Ahhoz pedig szálkásító diéta és aerob edzés (kocogás, bicaj) is kell, nem elég a hasizomgyakorlat. Ugyanis nincs helyi zsírégetés, felüléssel nem megy le a zsír. Viszont végezni kell heti kb. 3-szor hasprést, lábemelést, hogy erősítsd, de nem csak ettől fog látszódni.

Na még itt van pár cikk: [link]

[link]

[link]


De én azt mondom, hogy kellene egy kis izomtömeget felszedni, mert ha erre szálkásítasz nem sok marad belőled.:)

2012. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%

figyu!

nem nehéz,ha minden reggel csinálsz 20 fekvőt.

nekem bejött...

2012. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene köze van a fekvőnek a kockás hashoz?
2012. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Egy dologgal a legnehezebb elérni. A táplálkozás is fontos, hiszen valamit át kell alakítani, az sokkal könnyebb. Na de. Fuss és emellett csinálj felüléseket reggel és este. Aztán emelett napi 1x-er csináld azt,hogy elhelyezkedsz úgy, mintha fekvőt csinálnál. A lábad marad úgy, ahogy kell de ne a tenyereddel tartsd magad, hanem rakd le az alkarodat. Legyél teljesen egyenes, és ha tudsz nézz felfelé. Ha mindent jól csinálsz akkor az elején annyira nem fog könnyen menni, annyi időt csináld amennyit csak bírod.
2012. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
75%
Ja, és apukádnak van főként igaza. Ha a kajára figyelsz főleg akkor fogysz, csontra meg nem jön kockahas. Gyúrj és táplálkozz rendesen, vigyél be minél több fehérjét!
2012. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mindkettőtök baromságot gondol. Én nem futok, nem felülésezek, és nem is szálkásítok, de a kockahas évek óta megvan.


Megfelelő edzés, megfelelő kaja. Ennyi.


A futás, meg felülésezés nem megfelelő edzés. a koplalás meg nem megfelelő kaja.

2012. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor ha összehozzuk az apát a fiával kijön a jó dolog :


-Eddz ( Gyúrj, beletartozik felülés is )

-Táplálkozz változatosan és napi 6x ( tízóra + uzsonnára elég 1-2 alma vagy ilyesmi, ezzel az anyagcseréd gyors marad, nem kell robotként minden grammért aggódnod, jó korban vagy )

-Fuss rendszeresen ( mondjuk heti 3x )


Kockahas mindenkinek van , hisz a hasizomnak ez az alap formája, ezt viszont eltakarhatja fél centi zsír is. Ezt ledolgozhatod zsírégető mozgásokkal : futás,ugrálókötél,fittness,küzdősportok,biciklizés


Ilyenkor jön az hogy a hasad marha vékony lesz és a hasizmodon lesznek a kockák körvonalai. Viszont a hasizmod gyenge még, szóval ha felülést stb gyakorlatokat csinálsz rá akkor meg fognak erősödni is kijjebb jönnek. Ilyenkor lesznek szép formások ( 3D-sek XD)

2012. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VicToooR x GB ***** válasza:
diéta plussz aerobic edzés...
2012. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!