Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz még világbajnok?

Szerintetek lesz még világbajnok?

Figyelt kérdés
szerintetek lesz még világbajnok Schumacher

2012. jún. 30. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
nem
2012. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ne ezzel foglalkozz, inkább menjél kapálni, vagy locsolj.
2012. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ma már 2x kapáltam , és este fogok locsolni, mert még túl meleg van és leégnek a növények levelei
2012. jún. 30. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most aztán megmondtad a tuti, kedves második válaszoló. Te idióta! Ha nem tudsz a kérdéshez normális választ adni, akkor meg se szólalj, ne okoskodj! A kérdezőnek: Szerintem még lehetne vb, de nem ezzel a Mercedessel.
2012. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
80%
sokat kihagyot!esetleg néhány év múlva még lehet hogy világbajnok lesz.
2012. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

nem kedves 4. válaszoló,


1. nem neked irányult az írásom, minek vered bele az orrod?

2. a kérdező poénként fogta fel, és poénosa, kreatívan reagált rá

2+1. most akkor ha jól értem, neked a lelkedbe tiportam a válaszommal, amikor nem is neked szólt, a kérdező pedig, akinek irányult, humorosan fogta fel, és frappánsan reagált, hogy lehet ez?

2012. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én lennék a legboldogabb ember a világon, ha legalább még egy vb-t bezsebelne. De ez reálisan nézve kizárt.

A Mercedes futamgyőzelemre sem elég - egyszer volt egy jó beállításuk és azóta sehol semmi - és így nehezen lehetne vb. Főleg egy ilyen szezonkezdet után.. Idén sok esélye volt rá, hogy ott lehet az első 5-ben, ami a világbajnokságot illeti. Ha összeszámoljuk, hogy mennyi pontot szerzett volna, ha nem esik ki és abban a pozícióban marad a futam végéig, amilyenben a kiesése előtt volt, most 60-70 pont körül lenne.

Ha visszatérne a Ferrarihoz, lehet, hogy versenyben lenne a vb címért, de erre aligha van esély.. :( De mivel az F1-ben nincs ha, hagyjuk is.

Sajnos szembe kell néznünk azzal a ténnyel, hogy Schumi nemsokára végleg szögre akasztja a sisakját. Idő kérdése.. Ezzel az autóval és ilyen csapattal nincs esélye a vb címért harcolni. A Mercedes hol jó, hol nem. Olyan, mint a Spanyol labdarúgó válogatott - hullámzó a teljesítménye.


Világbajnok már nem lesz szerintem, és mondom ezt úgy, hogy '94-től töretlenül Neki szurkolok. Viszont pár futamgyőzelem még becsúszhat. Sőt, be is fog csúszni. Legalábbis remélem.. :D


Én most nem is gondolok a vb címre, már annak is örülhetünk, ha hosszabbít és nem vonul vissza - pedig nagy esély van arra, hogy felhagy az aktív versenyzéssel. :( De remélem nem így lesz. Az is elég, ha nyer pár futamot. A lényeg a lényeg, világbajnok nem hiszem, hogy lesz már. Bár nemrég azt nyilatkozta, mikor kérdezték tőle, hogy kire fogad a világbajnokságban, hogy saját magára.

Én bízom benne, a képessége még megvan rá. A monacói pole és a valenciai dobogó is ezt bizonyította. Ha lesz alatta egy megbízható, gyors és versenyképes autó, akkor jönnek majd az eredmények dögivel és lehet, hogy ott lesz az élen a világbajnoki tabellán.

2012. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idén szerintem megnyerhetné a vb-t ha Alonso és társai legalább 5-6 esetleg 7 futamon át betliznének, de ehhez jókora szerencse és egyenletes teljesítményt kell nyújtania...
2012. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!