Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy szedjem a Hiper Mass...

Hogy szedjem a Hiper Mass 5000-et?

Figyelt kérdés

Mert most azt nem tudom hogy edzés elött is kell inni vagy csak edzés után?Mert a zacskóra csak annyi van ráírva hogy fogyasszon napi 2 adagot.Szval aki tudja az elmondhatná :D

Előre is köszönöm :)



2012. jún. 28. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Edzés után + esetleg reggel.

olvasd el a sárga kapszulát nagyon rád fér. :)

2012. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én edzés után tolok 2 kanállal.vízbe. edzés előtt ne igyál, ha nem akarsz sz*rul lenni, émelyegni, szédelegni, okádni. a gyors cuki ami bennevan, felnyomná az űrbe a vércukrodat 1 pillanat alatt, a következő pillanatban meg leesne a béka s*gge alá. egyszer már esett le nekem is marhára a vércukrom, igaz teljesen mástól, de hidd el, h nem volt jó :)
2012. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Memphis04 válasza:

Elsőnek mielőtt tömegnővelőt vagy bármiféle táplálék kiegészítőt elkezdesz szedni tedd rendbe az étkezésed és az edzésed. Azaz ha tömegelsz (márpedig a hiper mass 5000 révén gondolom igen) akkor mehet a 2g/testsúlykg fehérje ha lehet akkor több azaz ha 80 kg-os vagy akkor min 160g fehérje/nap szétosztva. A szénhidrát pedig alkattol függ ki kell tapasztalni de átlagba kb 3.5-5g/testsúlykg naponta.

A Hiper Mass 5000-et az étkezésedtől függően idd edzés után minden féleképpen mivel magas a szénhidrát tartalma ami nagyrészt cukrot tartalmaz. De ha az étkezésed engedi igyál egyet reggel is rögtön miután felkeltél mivel reggel a szervezeted fel tudja használni a cukrot mint ahogy edzés után is de csak akkor igyál reggel is ha az étkezésedbe bele fér amit ki kell számolni. De viszont edzés előtt nem ajánlom mivel ahogy említettem sok cukrot tartalmaz ami felviszi a vércukor szintedet ami edzés előtt nem jó.

Remélem kielégítő választ kaptál.

UI.: www.bodybuilder.hu oldalon még sok infót megtudhatsz ezekről

2012. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2012. jún. 29. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A márkától teljesen független!!! A tömegnövelőt edzés után közvetlenül kell használni.
2012. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!