Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal 2 napos...

Mit vigyek magammal 2 napos 120 -130 Km-es bicikli túrára?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 15:45
 1/5 anonim válasza:
0%
AK-47-es gépkarabélyt:P
2009. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vizet, törölközőt, váltásruhá(ka)t, némi kaját, pénzt, lakatot,...
2009. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ak-ra nem is gondoltam. Kössz a tippet, még hasznos lehet .
2009. júl. 8. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi jövőhéten megyünk egy kb 260km-es bringázásra. Szintén kétnapos. Balcsi körül.

Amit én viszek:

-Én

-Bringa

-Hálózsák

-Kerékjavító készlet (külsőleszedő, ragasztó, festékfilc a lyuk körberajzolásához)

-szerszámok (4,5,6-os Imbusz és 15,17 villáskulcs)

-másfél liter ásványvíz. (Ha nem lehet venni vagy újratölteni útközben, akkor jóval több)

-2kilós tükörreflexes fotómasina objektívekkel együtt (Bár szerintem enélkül is menne)

-GPS

-Teló

2009. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen túra ez hogy 2 nap 130 km???Ez nagyon max 1 nap lenne.De amúgy csak lényeges dolgokat:gumijavító készlet vagy pótbelső de ez attól függ milyen terep mert ha valami kavicsos rázós földút akkor nagy a falószinűsége hogy defektet kapsz többször is szóval pótbelső mini puma gumileszedő,imbuszkulcs,ez el fér egy nyeregtáskába vagy váztáskába.Térképet iránytűt vizet kaját fényképezőt ha fotózni akarsz de szerintem ne cipelj felesleges cuccokat és ha lehet akkor minél kevesebbet pakolj hátizsákba mer nem jó ha húzza a hátad, a szerszámokat nyeregtáskába kulacsot a kulacstartóba pumpát a vázra és már mehetsz is :)
2011. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!