Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyújtásnak vannak veszélyei?...

Nyújtásnak vannak veszélyei? Biztos vagyok benne sőt tudom hogy van valami de a kérdés a leírásban mert kicsit hosszú.

Figyelt kérdés
Milyen veszélyei vannak a nyújtásnak igazából,mert hallottam hogy a túl sok nyújtás árthat talán a szalagoknak nem tudom egy darabig talán megy az hogy naponta nyújtasz 4-5 ször de később jönnek a gondok. azt a tanácsot kaptam hogy minden nap nyújtsak fél órát és a hét egyik napján legyen egy kő kemény nyújtás. én most úgy kezdtem hogy egy nap egyszer nyújtottam de aztán kétszer reggel meg délután vagy reggel meg este. egy hete úgy csinálom hogy reggel,délután és este. de a három soknak tűnik aztán a jó tanácsot megfogadva lehet egy lenne a jó de arra gondoltam hogy akkor legalább kettő, reggel meg este. a kérdés akkor az hogy hármat csináljak vagy ne? és ti mennyit csinálnátok vagy hogy? (inkább olvassátok el többször ezt mert bonyolult és persze a fejlődés a lényeg nem ártani akarok magamnak.) 20 F
2012. jún. 28. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jól megy az angol, szerezd be és olvasd el Pavel Tsatsouline Relax into Stretch című könyvét! Abban minden kérdésedre választ találsz.
2012. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

az jól megy de időm nincs :D

egész héten a könyve járt a fejemben de nincs rá időm. azt hittem itt kapok rá választ.

2012. jún. 28. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:
azt észre fogod venni, ha a szalagjaidnak ártasz, ugyanis hallasz majd egy pattanást, és beléd hasít a fájdalom.
2012. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt mindjárt gondoltam de a választ még nem kaptam meg :D
2012. jún. 28. 13:03
 5/9 A kérdező kommentje:
reméltem hogy estére kapok választ ..
2012. jún. 28. 19:10
 6/9 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat kérek
2012. jún. 29. 00:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a könyv átböngészésére nincs időd, a nyújtásra hogyan lesz? Ahhoz bizony türelem és nyugalom kell. Ha mindig sietsz, rohansz, semmi sem lesz a dologból.
2012. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát most igazából a munkáról van szó reggel felkelek megcsinálom egyszer hazajövök 17 körül mégegyszer rohannom is kell edzésre edzés után mégegyszer aztán kelhetek is másnap. szoktam kivenni hosszabb szabadságokat de erősítésre is kéne figyelni. aki úgy próbálja intézni hogy legyen mindig ideje valamire el is tudja. (kivéve ha nagyon zűrös a nap. most nem melózok és nem a türelmetlenségről van szó csak ez a helyzet. így úgy gondoltam most hogy szünetelek reggel-délután-este szombat vasárnap meg négyszer nyújtok.
2012. jún. 29. 11:20
 9/9 A kérdező kommentje:
azért jó lett volna ha választ kapok valakitől. kevés itt a hozzáértő.
2012. jún. 29. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!