Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockahasról, Kondizásról...

Kockahasról, Kondizásról Néhány Kérdés. (? ) (Bocsi Hosszú lesz :D )

Figyelt kérdés

Először is 14éves vagyok,kb. 168cm magas 54-55kg között mozgok.

Egész életemben sportoltam 6évig fociztam kipróbáltam szinte minden sportot.Hetente min 6órát mindig sportolok.

másfél éve kondizok otthon 4 súlyzóval összesen (2db 6kg, 2db 3kg). Elején Jó volt mert mindkettő nehéz volt, aztán 2hónap múlva kb a 3kg-os már túl könnyű volt ezért a 6kg-osokat vettem kézbe azóta is azzal edzek a héten kb 4alkalommal (Showder klub közben ) :D , de ezek is már könnyűek . Az első Kérdésem az lenne hogy izom növelésére elég ez a 6kg súlyzó vagy vegyek nehezebbeket ( mostanába már azt szoktam csinálni hogy egy 6kg-at és egy 3kilósat össze teszek a kezemben , bár ne tudom ez mennyire jó)

Második Kérdésem..

Mióta otthon kondizom a hasamat is edzem :) De sajnos ennél a szintnél elakadtam ...:/ [link]

Szerintem a zsír nem lehet gond mert egy deka zsír sincs a testemen :D

De akkor mi lehet a gond ?!

A Hasgyakorlataim inkább Hasprésből áll nem tudom hogy ez mennyire jó. ( Egy ideig csináltam azt hogy felraktam a lábam a kanapéra és így "dupla felülést csináltam".

Ha tudtok pls Hasra gyakorlatokat is írjatok be

Előre is Köszönöm válaszaitokat!



2012. jún. 25. 08:27
 1/5 Cristian1997 ***** válasza:

Hát szerintem neked inkább tömegelni kéne, most nem lenne értelme diétázni,nincs rajtad elég izom.Ha tömegelés után szálkásítanál, akkor a hasizmodnak is nagyobb tömege lenne, és sokkal jobban látszanának a kockák.

Hasra jó gyakorlatok:hasprés,lábemelés,felülés.

2012. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend kellene, hogy a hasizmod is nagyobb legyen. Enélkül hiába hasazol, kicsi marad az izom és a kevés zsír ellenére sem lesz látványos.
2012. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

a showder klubos edzést felejtsd el,jó hogy nem már vicc újságot nem olvasol edzés közben csak hogy véletlenül se az edzésre figyelj.

6kg helyett vegyél egy szerelhető kézi súlyzót és plusz súlyokat.

plusz egy hosszú egyenes rúd is jó lenne.


a hasad meg azért nem kockás mert ott van rajta a zsír.

nem tudom te mit nem látsz magadon zsírt de én látok.

zsírégetésre pedig a hasizomgyakorlatok nem jók.

étrendet már inkább meg sem merem kérdezni.

2012. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is olvasd el az alapsimereteket [link] Nagyon sok mindent tanulhatsz belőle. Ugyanazon az oldalon találsz edzéstervet és tömegnövelő étrendet is. [link] kaloria.htm4

[link] edzesek_index.htm4


Azokat a súlyzókat felejtsd el és ruházz be egy kondibérletre. Heti 3 egész testes edzés bőven elég.


A zsírról pedig annyit, hogy de igenis az a gond, még van valamennyi a hasizmok felett és eltakarja. De ne foglakozz még ezzel, előbb kezdj el tömeget növelni.


A tömegnövelő étrend lényege, hogy 2g fehérje/testsúlykilogramm és 5-6g szénhidrát/testsúlykilogramm a napi szükséglet. Tehát neked napi 110g fehérje szükséges, valamint 275g szénhidrát. Tömeget növelni megfelelő étrend nélkül nem lehet. Figyelj oda, hogy napi hatszor étkezz és a fehérje valamint szénhidrát szükségleted kielégítsd.

2012. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Válaszaitokat! :)

Zsír 8,23% található a testemen . Ami pont 1,23% több mint a minimális ami már veszélyesen alacsony. :)

2012. jún. 25. 17:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!