Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap amikor tolódzkodtam...

Tegnap amikor tolódzkodtam tricepsznél elekezdett fájni, szúrni a mellkasom közepén a csont vagy izom?

Figyelt kérdés

második szeriát mar nem is tudtam csinalni


Suliba váltáskát használok(keresztul téve magamon,max 2kg t viszek magammal kb) ami pont ott éri a pánt ahol fájt tegnap.

Mit tegyek most?


2012. jún. 26. 13:09
 1/9 dirtboy ***** válasza:
nekem ilyen érzés akkor volt mikor meg húzódott a mell izmom,valószínű neked is ez van.
2012. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meghúztad kicsit, előfordul, pár nap és helyrejön, ne nagyon terheld olyan gyakorlattal, amitől érzed, hogy fáj. Nicoflex krém, Fekete nadálytő krém jó rá, meggyógyul hamar.
2012. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
es azt nem tudni,hogy idáig miért nem fájt? csak akkor kezdett el mikor tolockodtam
2012. jún. 26. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egész máshogy terheli a mellizmot, nekem úgy meghúzódott tőle anno hogy a karom alig tudtam fölemelni.
2012. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az egész máshogy terheli a mellizmot - ezt nem értem,hogy mit akartál vele mondani...elmondod lecci
2012. jún. 26. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Más irányú a terhelés. Olyan, mintha negatívba nyomnál, csak -80 fokos döntéssel.
2012. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nekem a táskátol lehet?
2012. jún. 27. 10:18
 8/9 dirtboy ***** válasza:

nem a táskától.

gyakorlatról van szó.

2012. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az nem terheli a mellizmot, a válladnak kéne fájni.

Özön dolog lehet, amitől az emberek fáj a melle, idegbecsípődés egy rossz mozdulattól, az nagyon mélyreható szúró fájdalom, rendkívül kellemetlen.

Szegycsontgyulladás, kutya egy dolog.

Izomhúzódás, az is általában a szegycsontnál szokott lenni, ahol az izmok tapadnak. Nem kell erőltetni egy kicsit és regenerálódni fog, néha valami krémmel átmasszírozod, és annyi.

2012. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!