Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amino Magic vélemények?

Amino Magic vélemények?

Figyelt kérdés
A cél az lenne hogy jobban durranjak valamivel edzés közben, ezáltal jobban tudjak koncentrálni, viszont nekem az edzés előtti teljesítményfokozók teljes mértékben hatástalanok voltak, ezért gondoltam rá hogy kipróbálok most egy komplex, aminosavkészítményt.
2012. jún. 23. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

miket próbáltál?

és sehogy sem reagáltál rá?

az amino magic nagyon jó aminósav készítmény edzés közben nyomjad oszt majd meglátod mi lessz

vagy ki próbálhatod a G-bombot is az van tasakosban is

2012. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
ha a bedurranás fokozók nem voltak hatással akkor egy sima aminosav kieggel sem fogsz úgy durrani ahogy szeretnél.
2012. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
ahhoz, hogy durranj, izmosnak kéne lenni...
2012. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amiket próbáltam: Hot Blood, Attack, SuperPump, Jack3D, NoXplode.

Azért gondoltam csak erre az Aminosavkészítményre, mert ugye tartalmaz arginint,ornitint,taurint, stb. ami mind sejttérfogatnövelők, és most pár hete fogyasztom a Biotech Glutanator nevű aminosavját, és nagyon jól energizál edzés közben, illetve napközben is fogyasztom 2-3 alkalommal, teltebben az izmaim, jobb az állóképességem az egész nap folyamán, és gondoltam majd idővel kipróbálom ezt az Amino Magic-et is.

2012. jún. 24. 00:04
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, és kedves utolsó válaszoló:

4éve edzem, 112kg vagyok jelenleg, 190cm, és a kérdésedből kiindulva nagyon nem értesz a dolgokhoz, viszont a bicepsz biztos téged is érdekel mint a többi kondihuszárt, ezért leírom csak Neked csak MOST! 47cm-es bicepszel büszkélkedhetek, (szálkásan, nyugodt állapotban, nem bedurranva) és 78kg a szériasúlyom 4x12-be állvabicepsznél.

Bár sajnos izmos még nem vagyok =/ (képet ha kéred SE rakok fel, nem szeretem magamat reklámozni, azokon is röhögök csak akik tükörbe feszítgetnek a telefonos fotón, ezt a pár sort is csak azért írtam hogy nyugodtan tudj aludni!)

2012. jún. 24. 00:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!