Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Protein edzés utánra?

Power Protein edzés utánra?

Figyelt kérdés

Ezt engedhetem meg magamnak, de a folyamatos tejsavófehérjét nem. Mennyivel rosszabb megoldás?


Az jó ötlet, ha kisebb kiszerelésben veszek a power mellé valami olcsóbb tejsavófehérjét, és edzés után 30g powerrel, 20g tejsavóval csinálom a turmixot?


A fenti kérdéshez kapcsolódóan olcsóbb tejsavófehérjéket írnátok?


2012. jún. 20. 16:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
ja jo megoldas,csak jol kombinald az izeket.Vagy kulon keverd le oket
2012. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Zakathol ***** válasza:

Én sokáig azt használtam edzés után. Miután tejsavóra váltottam nem sok különbséget éreztem.

Kicsit tovább tart a telítettség érzés a gyomorban, de ha ez fér bele tapasztalataim szerint ez is jobb mint a semmi.


De olcsóbb tejsavó pl ez: [link]

Ez még nem rossz választás ha tényleg pénzíszűkében vagy.

2012. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 dirtboy ***** válasza:

ha csak arra telik akkor arra.

azzal is lehet fejlődni nem csak tejsavóval.


vpx syngex vagy activlab mucle up ot ha hozzá kevered rontani semmi kép nem tudod az edzés utáni shékedet szóval rakhatsz hozzá tejsavót nyugodtan.

[link]


csinál egy piackutatást

2012. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 dirtboy ***** válasza:
Zakatholal egy rugóra jár az agyunk. :D
2012. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Az Activlab Muscle Up annyira jó protein


röhejes


de még gyártója sem ír róla semmit. Mi az alapanyag? menyi van benne? Van e valami még?

[link]


Ebből a szempontból, akár a tejgyár telephelyéről is össze lehetne söpörni a trutyát, zsákba és kész

2012. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 dirtboy ***** válasza:

ma 20:59

mégis mit vársz mit írjanak,ez egy sima tejsavó koncentrátum semmi extrával.

mit vársz ilyen áron?

azt hiszed egy csúcs tejsavót kapsz majd ilyen olcsón?

attól hogy egy sima extrák nélküli tejsavó attól még mindig jobb mint a power protein.

2012. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Egy proteintől akármilyen rossz vagy jó elvárható.

Sőt akkor inkább azt írom kötelező leírni, hogy mit tartalmaz. Tudod van egy élelmiszer szabvány. Meg lehet, hogy tápkiegre nem olyan szigorú szabályok vontakoznak, mint a gyógyhatású készítményekre. De én pl. tudni akarom, nem szeretném akarom, hogy mit fogok megenni.


Remélem a magyar szabályozás el fog addig jutni, hogy a gyártók kötelezve lesznek arra, hogy ha pl. kevert fehérjét gyártanak, akkor fel KELL tünteniük, hogy mennyi 5-ban van benne a zsója és a többi. És akkor borulna egy-két gyártó.

2012. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Kötelező feltüntetni az alapanyagokat, adalékanyagokat. Az adagra mért kalóriabevitelt, az esetleges olyan anyagokat, amiktől valakinek valami problémát okozhat.


Nem csak beb@baszunk valamit a piros zsákba, oszt vidd .

2012. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 dirtboy ***** válasza:

persze ez jó lenne de nincs így sajna,be kell érni annyival hogy egy alap tejsavó konc és kész.

sok benne a ch is,gondolom cukor de ez van.

akinek szűkösek a keretek azoknak jó lesz,akinek meg nem az meg úgysem ilyet vesz hanem kb.syngex minőséget.

2012. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy még a választ adó sem jut el arra a szintre, hogy itt élelmiszerről van szó!!! És a lényeg, hogy a mondatban a syngex ott legyen.
2012. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!