Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen jó izomtömegnövelő...

Milyen jó izomtömegnövelő szteroidokat tudtok? ( az oltásokat nem kérem)

Figyelt kérdés

#izomtömeg-növelő #szteroidokat
2012. jún. 18. 02:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
:D:D
2012. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy azt se tudod kb mi az a szteroid kezdő is lehetsz de máris azt akarod?
2012. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 nlorant82 válasza:
Nem érdemes szteroidokat szedni mert utána nagyon beteg leszel!!!!!!! NEM VICC !!!!!!!!!!!!! EDZENI KELL ÉS AKKOR ERŐSEBB LESZEL MINT HA SZTEROIDOKAT SZEDNÉL!
2014. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ja edzeni kell csak naturálba aki izmot akar építeni és komolyan is gondolja annak fingja sincs hogy működik ez az egész :D Hogy a saját tested ellen kell harcolni hogy ne építse le az izmokat meg a legminőségibb xarokat enni hogy beépítse és nehogy véletlen zsírrá tegye. Nem reklámozom, de a kox gátolja az izombontást és zsírraktározást és még beépíteni is segít akár a mcdonaldos kaját (erős tulzás, de csak hogy értsd mire gondoltam)
2017. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez a kúra engem nagyon érdekel, ha naturálban edzel akkor tényleg nagyon hamar oda lesz még az a kevés izomtömeg is amit nagyon nehezen szedtél fel ezt tanusíthatom keményen edzettem majdnem egy éven keresztül de oda lett a munkám és már nem tudtam úgy étkezni ahogy kell meg edzeni és kb olyan 2 hónap és olyan lettem mint azelőtt. Engem nagyon érdekelne ez a kúra bár kicsit félek tőle hogy nagyobb bajom is lehet tőle mint amennyi hasznom igaz nem értek ehhez egyáltalán de nem akarok már vézna lenni egész életemben nagyon nehezen tudok felszedni tömeget de nagyon könnyen le tudom azt adni. Nem tudom megéri e ez a kúra ezen meglepődtem hogy elég pár hetes kúra és utánna csak folytatnom kell az edzést normálisan és akkor nem veszítem el az izomzatomat én azt hittem hogy ha egyszer abba hagyjuk akkor oda lesz minden de akkor ezek szerint nem?
2018. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!