Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy is van ez bicepsznél?

Hogy is van ez bicepsznél?

Figyelt kérdés
elég nagy karom mondhatni egy bazi nagy golyó:D rengeteg ismerősőm van első ránézésre az övéké sokkal nagyobbnak látszik mint az enyém,múltkor egy gyerekkel mértem össze hatalmas telt karjai voltak és lám lám végeredményben én nyertem a kis csúcsommal,ez jó ez a csúcsos bicepsz?illetve például ha lógatom akkor ilyen vékonykának látszik a hajlatánál míg más ismerősőmnek ott is ilyen pufi ilyen dagadtab,ezen lehet változtatni?
2012. jún. 17. 22:19
 1/7 dirtboy ***** válasza:

minek a hajlatánál látszik vékonynak?


az én bicepszem nem hajlik.

majd ha nagyobb tömege lesz akkor sehogy sem látszik vékonynak.


mellesleg a bicepsz adja a karméret kisebbik részét,a tricepsz nagyobb részét adja.

2012. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tehát úgy halatnál hogy a karomnál ahol hajlik,ha lógtom ilyen kis vékonykának tűnik ott
2012. jún. 17. 22:25
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyobb tömege ne ezaz mikor lessz 44es a karom?akkor már csak kéne nem?
2012. jún. 17. 22:25
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsánat ezt így akartam: nagyobb tömege, ne ezaz mikor lessz?? 44es a karom!akkor már csak kéne nem?
2012. jún. 17. 22:26
 5/7 dirtboy ***** válasza:

függ az izom tapadási pontjától is a bicepsz kinézete,formája.

van akinek 44es karja van és olyan bicepsze amilyet te szeretnél,úgy tűnik neked nem olyan.

fojtasd az edzést,kajálást aztán türelem.

2012. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia nekem is 44cm a karom
2012. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon örülök neki!
2012. jún. 26. 21:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!