Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók táplálékkiegészítővel...

Futók táplálékkiegészítővel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
100-200-400-as futó vagyok, 17 éves, fiú. Egész augusztusban nem leszek itthon táborban leszek és nem tudom mennyi lehetőségem lesz ott a mozgásra. Még soha nem éltem halolajon kívül más kiegészítővel, de most arra gondoltam, hogy addig amíg van lehetőségem a lehető legjobb formába akarok lendülni és ezért gondoltam a kiegészítőkre. Ez ugye 1,5 hónap lenne. Teljesen hülyeség amit gondolok, illetve mit ajánlanátok helyette, hogy a legkevésbé sérüljön a formám a tábor alatt? (kaja lesz rendesen ott)

2012. jún. 11. 21:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Minőségileg házikoszt jellegűre számítok.
2012. jún. 11. 21:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz rendes kaja. Ha nem mozogsz és nem eszel rendesen mindenképp sérülni fog a formád nincs csoda kiegészítő ezek csak a jól belőtt táplálkozást egészítik ki.
2012. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, de ezt eddig is tudtam. A kérdésem az, hogy kezdjek el kiegészítőt szedni a táborig, azért, hogy amennyire lehet felturbózzam magam és onnan essen vissza a formám vagy maradjon minden a régi kerékvágásban?
2012. jún. 12. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
A csomagba elfér a szokásos teljes spektrumú multivita. Protein, és vagy BCAA, glutamin.
2012. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!