Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl nehéz lennék?

Túl nehéz lennék?

Figyelt kérdés
Vettem egy húzódzkodó rudat, amit ajtófélfába kell rakni. Ha 70 és 90 cm között van kicsavarozva, max. 75 kilóig terhelhető, de én 80 vagyok, és az ajtó kb 81 cm. Próbáltam könyvekkel rövidíteni a távot, de leesnek így is. Valami tipp ahhoz, hogy használhassam?

2012. jún. 8. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy van feltéve az ajtó keretbe, hogy adtak hozzá két kis műanyag gombszerűt, amit be kellett csavarozni az ajtókeretbe és azokra megy rá a rúd két vége ha kijjebb tekered a rúd két végét. Így nem tud leesni.
2012. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ezek a kis csavarok már tuti elbírnak?

Akkor király, becsavarozom őket az ajtóba.

2012. jún. 8. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, simán.
2012. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tojasleves válasza:
Ezek a rudak nagyon sokat bírnak. Bnőm meg én vagyunk együtt vagy 110 kilók, kettőnket lazán megbírt. mondjuk én úgy belefeszítettem a keretbe, hogy recsegett-ropogott.
2012. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!