Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmosít a trambulinozás?

Izmosít a trambulinozás?

Figyelt kérdés
Egy 150kg-ig terhelhető védőhálóval elkerített trambulinról van szó. Arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e tőle fogyni ha használom és izmosít-e? Mennyi ideig ugráljak benne egy nap hogy hatásos legyen?

2012. jún. 7. 16:56
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
50%

napi kb 8-10órát,így fogyhatsz mert nem tudsz enni még csinálod

egyébként nem fogsz tőle fogyni,főleg nem ha pacalpörkölt után csinálod

2012. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És izmosít legalább valamennyire? Ja és vega vagyok..szal nem eszem azt amit előbb írtál.
2012. jún. 7. 17:07
 3/11 dirtboy ***** válasza:
54%

nem izmosít,mégis mitől izmosítana

sokan még a kondiban sem bírnak izmot felpakolni mert nincs étrendjük,gondolom neked sincs és még ráadásul vega is vagy.

esélytelen hogy ugrabugrától izmot építs fel.

miért vagy vega?

az ember a föld csúcsragadozója,húst kell enni.

2012. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
aha vágom hát köszzi nektek.
2012. jún. 7. 17:26
 5/11 dirtboy ***** válasza:
szívesen de egyébként egyedül írtam.
2012. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Azért ez így szerintem nem teljesen igaz, amit dirtboy írt. Oké, nem leszel tőle izompacsirta, de egy alap, normális, egészséges izomzatot össze lehet vele hozni. Ha amúgy fogyni akarsz (főleg ha van rajtad bőven felesleg, mondjuk legalább 10 kiló), és eddig nem sportoltál semmit, akkor szerintem amúgy sem a testépítő versenyeket céloznád meg először. Aztán ha elérted, amit trambulinnal el lehet és szebbet akarsz, még mindig mehetsz a terembe és tökéletesítheted az étrendedet.


Már millióan milliószor leírták, hogy fogyni a kalóriadeficittől lehet. Magyarul, ha több energiát használsz el, mint amennyit megeszel (és megiszol), akkor fogyni fogsz. Az persze nem mindegy, hogy zsírból, vagy izomból, de ezt most hagyjuk. Tehát, ha ugyanannyit eszel, mint eddig és elkezdesz naponta fél-egy órát ugrálni, akkor elég valószínű, hogy fogyni fogsz (ha eddig nem híztál, hanem állandó volt a súlyod).


Nekem sincs komoly étrendem és a kerékpározás sem az izmosító hatásáról híres, de mégis egészen másképp nézek ki, mint 10 éve. Naponta kb. egy órát kerékpározom.

2012. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18:41 köszönöm szépen amit leírtál. Csak kíváncsi voltam h lehet-e tőle fogyni egyébként nem vagyok túl súlyos hát 45kg vagyok.
2012. jún. 7. 22:23
 8/11 dirtboy ***** válasza:
40%

/Már millióan milliószor leírták, hogy fogyni a kalóriadeficittől lehet./

ja az jó legalább ezt tudod,kár hogy azt nem hogy az izomépítéshez meg olyan mozgás kell ami stimulálja az izmokat.

na erre az ugrabugra egy trambulinban nem jó,szóval ne áltasd a kérdezőt mert nem fog izmot építeni a trambulintól.


egyébként meg láttál te már izmos gyereket aki trambulinozik sokat?

én még soha de nem is kell ilyen példa hogy rá jöjj arra hogy a trambulin nem épít izmot,elég ha tudod azt hogy miként/mitől épül az izom.

2012. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek dirtboy-al, az életben nem leszel izmos tranbulinnal. Még súlyzós edzéssel is nehezen építesz naturálban izmokat, oda kell figyelni a kajára, nem hogy ugri-bugrival. Nagy ellenállású edzések kellenek, attól lesz izom.
2012. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A trambulinozás az állóképességet fejleszti maximum,izmot nem épít.
2012. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!