Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor kell alkalmazni a...

Mikor kell alkalmazni a hidegvizes, vagy jegesfürdőt, és mire, miért is jó ez pontosan?

Figyelt kérdés

Több sportfilmben is láttam már ezt (kád jégbe ülnek) illetve úszásedzésen is van külön helyiség ahol pár fokos majdnem nulla fokos vizbe lehet beülni.


Nem ártalmas ez? Mire való?



#jeges fürdő #hidegvizes fürdő
2012. máj. 29. 01:51
 1/5 Bitangjó válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok :)
2012. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Narancsbőrre például kitűnő. Legjobb szauna után, megmártózni a hideg vízbe. De ha erre nincs mindig lehetőséged, akkor egy-egy edzés után is kellemes lehet. Zuhanyozz az edzést követően, hideg vízzel körkörös mozdulatokkal. Illetve ha nem edzel előtte, akkor a meleg-hideg vizet váltogasd.

Egyáltalán nem ártalmas, sőt, segíti a bőr rugalmasságának fenntartását/helyreállítását. Többek között, ezért is jó a narancsbőr kezelésére.

2012. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pasiknál is van narancsbőr?

Férfi úszóknál láttam, még öregebbeknél is, akiken olyan szőr volt, hogy a bőrét is alig lehetett látni....

2012. máj. 29. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
regenerálja az izmokat
2012. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Edzés után,próbáltam,hasznos.

[link]

2012. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!