Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Winstrol mennyire nőiesít egy...

Winstrol mennyire nőiesít egy 120 napos kúra alatt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főleg a cs*csösödésre. Érdemes mellé Priviront szedni, vagy felesleges?
2012. máj. 27. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
szerintem elég szánalmas szteroidokkal izmot szerezni. Összemegy a heréd, nem lesz tesztoszteron, így több lesz az ösztrogén, tehát nőiesedni fogsz (feltéve hogy férfi vagy :D)
2012. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kinek a pap...
2012. máj. 27. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
A winstrol dihidrotesztoszteron származék révén nem képes ösztrogén konverzióra. Értelem szerűen nem okoz nőiesedési jeleket. Ez természetesen eredeti winstrolokra vonatkozik, valamint azon hamisítványokra, melyek szintén stanazolol hatóanyag tartalmúak.
2012. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Akkor nem kell mellé Priviron, és a kúra után tesztoszteron helyreállító?
2012. máj. 27. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy normál időtartamú kúra után pláne, ha csak magába megy szerintem nem kell PCT. Az viszont érdekelne, hogy ez a 120 nap honnan jött, mert ez a duplája egy kúrának. Mondjuk azért arra is kíváncsi lennék, hogy mit is vársz önmagában winstroltól, pláne ha szemest óhajtasz szedni.
2012. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 120 napos kúrát valahol testmesteren olvastam, de kicsit én is sokallottam. Szemeset tervezek, ugyanis betegesen rettegek a tűtől, pláne ha magamat kéne megszúrnom. Összességében annyit várok a Winstroltól, hogy hozzon 3-4 kg tiszta izmot. Meg ugye valamivel javítja az izmok definiáltságát.. Jelenleg 100 kg vagyok, 188 cm magas. Fekvenyomás max az 145kg volt eddig, széria pedig 100. Guggolás széria 150 kg, maxot még nem próbáltam, mert féltem az amúgy sem jó bokámat és térdemet.
2012. jún. 2. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy képes megbarátkozni a tűvel, addig nem tanácsolom, hogy átlépd ezt a határt. Szteroiddal felszedett tömeget nem fogsz tudni tartani naturálon. A céljaidat is kissé irreálisnak látom. Egy ilyen kúra nem fog hozni 3-4 kg izmot. Én személy szerint nem is hiszek a winstrol magában történő szedésében, pláne szemesben. Ez így több kárt okoz, mint amennyi hasznot. Szerintem olvasgass még a témában, mert ez nem az a terület, amibe bele lehet csak úgy vágni. Itt ha valamit elrontasz annak elég súlyos következményei lesznek.
2012. jún. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!