Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyenc edzéshez csináltam...

Fegyenc edzéshez csináltam edzés tervet de nem tudom hogy jó -e ez nekem?

Figyelt kérdés

Az előző edzéstervem nem volt valami fárasztó fél éve csinálom komolyan az edzést és szerintem jól haladok mellette bokszolok is. Érdemes lenne elolvasni a Meztelen Harcost?Vagy elkezdeni mellette kettlebellezni?Most leginkább a fegyenc edzés 2 magyar megjelenését várom

Mostani edzéstervem:H.lábemelés,kézenállás,guggolás

K:tólozkodás,bicepsz súlyzóval,ferde padon hasazás

Sz:húzodzkódás,fekvőtámasz,híd

Cs:-

utána ismétlés

Szintjeim:Kézenállás 4

Lábemelés 5

Húzodzkódás 5

Guggolás 6

Fekvőtámasz 7

Híd 9



2012. máj. 25. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1napra raknám az azonos testrészre való gyakorlatokat (így jobban tudsz majd regenerálódni):


H:Kézenállás(váll)Guggolás(Láb)

K:Fekvőtámasz(mell,tricpesz),tolódzkodás(tricepsz)

SZ:Húzódzkodás(hát,bicepsz),Bicepsz súlyzóval(bicepsz),Híd(hát gerinc)

És minden másnap 1 has gyakorlat (ferde pados,lábemelés)


Meztelen harcost érdemes megvenni megtanítja a gyakorlatok helyes kivitelezését.

Kettlebelt is érdemesebb lenne az 1db súlyzós edzésed mellé (azt nem is értem hogy minek van)

2012. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha súlyzóval edzed a bicepszed(feltetehtőleg van 2 kézisúlyzód) akkor miért nem súllyal edzel? Két db 1 kezessel jobban átmozgatod magad mint a testsúlyozással.
2012. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenem van van egy Arnold multifunkciós gépem fekpadom de az tönkreteszi az ember ízületét.
2012. jún. 1. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!