Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor sem lehetséges nőknél a...

Akkor sem lehetséges nőknél a kigyúrtság ha mondjuk megduplázza vki a fehérjét és a CH-t? Csak szteroiddal lehet olyan az emberke?

Figyelt kérdés
kíváncsiságból! Tehát nem 2g fehérje megy kg-ként hanem 4g és menne 8-9g CH ? :D Mi történne ekkor?
2012. máj. 21. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az izomépítésért felelős hormonok terén (pl. tesztoszteron) a nők jelentős lemaradásban vannak a férfiakhoz képest, kb 50edannyi van nekik, mint a fiúknak, így hiába is kapnának sok tápanyagot, nem tudnák beépíteni az izomzatba. Persze nyilván nem minden ember ugyanolyan, némely nőnek lehet az átlagnál magasabb tesztoszteronszintje (mondjuk 2-3 ötvened), ami még nyomokban sem eredményez férfiasodást, de pl. könnyebben izmosodnak, mint a többi nő. Az ilyen turbózza fel magát még hormonokkal (nem csak tesztoszteron), edz sokat, és megy versenyekre.

Amúgy az olyasmi képeken, mint a linkelt szerintem az arc ami a legjobban taszító, az az öreges, ráncos, torz vigyorgás, nem biztos, hogy az izom. Ez spec még nem annyira durva, mint a superbudibilding-kategória. De az arc... az tényleg randa. Mondjuk átlagnőknek is tud ilyen arcuk lenni, szóval ez nem testépítő sajátosság :D De a ráncosság szerintem a túl sok rákent barnítóizétól van. Ahogy a negyvenes diszkómacák járnak a sok sminkkel.


S hogy hol van nőnél a naturál határ? Passz... ki kell próbálni :D Szerintem elérhető egy látszó izmosság, nem csak a szimpla sportosvékony a max.

De nem kerül ez automatán arctorzításba, lásd :D :

[link]


Na ők tetszenek arcra? :D

2012. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Smartguy86 ***** válasza:

Nőből a naturál maximum kb ilyesmi:

[link]


Ő Szabó Melinda fitness bajnok

2012. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek és még egy kérdés :D

h pl Toldi Zsuzsi na ő mondjuk elég jó formába van és ő használ/t szteroidot?

2012. máj. 21. 19:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Zsuzsi egy fitneszmodell, amihez nincs szükség szteroidra. Szerintem neki nagyon jó alakja van, nem véletlen világbajnok:)
2012. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!