Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi ajánlott nekem belőlle kb?

Belaa12 kérdése:

Mennyi ajánlott nekem belőlle kb?

Figyelt kérdés
Vettem BioTech USA-at Amino ST 5300-et 15 éves vagyok napi 8 adag kell belőlle 4edzés elött és utána.15 évesen árthat nekem valamit? És tényleg egyszerre fogyaszt és izmot is ad?
2012. máj. 18. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Őszintén kívánom, hogy ne is legyen soha bajod! De ez nem azt jelenti, hogy másnak nem lehet.

Képzeld, a dédnagypapám is 12 éves korától végigdohányozta az életét, és nem kapott tüdőrákot, 90 évig élt. De ez nem jelenti azt, hogy a cigi nem okoz tüdőrákot, nyugodtan cigizzen mindenki.

Az egyes szervezetek között is vannak különbségek, a genetikai különbözőségből adandóan, örülj, hogy jó adottságaid vannak.


Ettől még hülyeség nagy mennyiségű fehérjét bevinni...

Nem hiszem hogy attól hogy 26 éve gyúrsz jobban fogod tudni, mint az élettanászok...


De nincs értelme vitatkozni, csak azt javaslom, kedves kérdező, hogy keress fel egy orvost, és kérd ki a véleményét, hogy hogyan csináld, meddig a határig nem káros, olvass utána egészségügyi oldalakon, és NE testépítő oldalakon, illetve a gyártó honlapján...


Minden jót és jó egészséget mindenkinek!

2012. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Zakathol ***** válasza:
A Tapasztalat általában üti a Hülyeséget. Erről ennyit :D
2012. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs értelme vitatkozni. Gratulálok a dokiknak, akik szinte ugyanannyi fehérjét ajánlanak egy nem sportoló irodistának, mint egy nagy súlyokkal edző embernek. Én itt befejeztem.
2012. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


Orvostanhalgató: Tudom, hogy ezt tanítják, úgyhogy nem te vagy érte a hibás, hogy naivan elhiszed amit mondanak. Én is sok mindent elhittem régen... Az a baj, hogy szándékosan tanítanak ennyi baromságot. Én is tanultam élettant, anatómiát és sajnos szembesülnöm kellett azzal, hogy a "Dr" nem jár általánosan nagy tudással. Az a helyzet, hogy a tudásuk leggyakrabban kicsivel sem több, mint amikor kijöttek az egyetemről. Nem viccelek, hallottam ilyet professzortól, hogy a fehérje porok hatása attól függ, hogy mennyi szteroidot használnak mellé. És itt nem arra gondolt, hogy a szteroidok által megnövelt fehérjeszintézis miatt jobban hasznosul. Hallottam sok hajmeresztő dolgot, amit már azzal el tudtak volna kerülni, hogy naprakészek!

Szép dolog az orvosi pálya, de ha elvégezted az egyetemet, akkor szánj rá 1-2 évet és tanulj meg gyógyítani!

2012. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!