Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondisok melyik testrészetek...

Kondisok melyik testrészetek van lemaradva?

Figyelt kérdés
mindenkinek van valami ami nem olyan jó,nem reagál olyan jól az edzésekre kicsit fejletlenebb,nektek melyik az mivel küzködtök?és mit tesztek ellene?
2012. máj. 16. 17:27
 1/3 Zakathol ***** válasza:

Én nyaktól lefelé mindennel küszködök :D


Nem elég, hogy a szervezetem olyan mint egy feketelyuk (az összes energiát amit csak betömök valahova eltűnteti a semmibe anélkül hogy bármi izom rámragadna), még az egyetemen is egész végig az ember idegbe van, így alig tudok valamicskét fejlődni. Life sucks... :D


Amúgy a bicepszem és a széleshátizmom gyenge mint a harmatos légysz@r...


Én azt teszem ellene, hogy beveszek naponta két lesz@rom tablettát és élem az életem. Így is többet teszek a céljaimért mint az átlag, így szégyenkezni nincs okom. Az pedig hogy más mit gondol tényleg nem érdekel... Önmagam céljait akarom elérni, nem másét. :)

2012. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a f*szom.sajnos összement a sok koxtól.:D
2012. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az se rossz
2012. máj. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!