Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért leszek rosszul futás...

Miért leszek rosszul futás közben?

Figyelt kérdés
Kb két hónapig minden oké volt, ráálltam a '30 perc alatt 5,5 km'-re- nem sok, de nekem jó volt. Kb egy hete viszont 10 percet sem tudok futni, hányingerem lesz és nem kapok rendesen levegőt (semmi fulladozás, vagy ilyenek, csak begörcsöl a rekeszizmom és máshogy kezdek levegőt venni. De amúgy a levegővételen sem változtattam). Ez mitől lehet? Mit kéne tennem ellene?
2012. máj. 14. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

milyen időközönként ismételted a futást? naponta? pár naponta? hetente? mert lehet megterhelted magad

szoktál nyújtani futás előtt? milyen környéken futsz(a rossz levegő is okozhatja)?

a görcs az meg nem nagy szám, nekem is be szokott ragadni a levegő amikor hosszabb kihagyás után kezdek futni, csak fuss tovább el fog múlni.

de ha nem bírod akkor ne csináld addig amíg jobban nem leszel

2012. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
háromszor egy héten, külvárosban (külföldön; itt azért nem olyan a levegő, mint pl Budapesten). Szünetet sem tartottam, egysezr elmentem pénteken és vasárnap már nem ment... Fogalmam sincs, mi lehet. Köszi a választ!
2012. máj. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!