Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kell tudni az edzőteremről...

Mit kell tudni az edzőteremről? 15 évesen beengednek?

Figyelt kérdés
Hogyan működik? Mármint leülök egy géphez ami szabad, és használom? Ennyi? Ha nem tudom, hogy valami hogy működik kit kérdezhetek meg? Leírnátok ti hogyan csináljátok? Előre is köszönöm.
2012. máj. 8. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem engednek be. otthon edzz nagyon kérlek
2012. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bérelj személyi edzőt magad mellé, az lesz a legjobb.
2012. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dirtboy ***** válasza:
64%

Hogyan működik?

-bemész

-köszönsz

-kérsz egy napi jegyet

-kifizeted

-megköszönöd

kapsz kulcsot az öltöző szekrényhez,ha nem mondja hogy hol az öltöző akkor megkérdezed hogy hol van és mész az öltözőbe.

-megkeresed a szekrényed

-kinyitod

-átöltözöl

-bezárod a cuccod

-mész ki edzeni

-vissza mész mert eszedbe jut hogy a teló nálad van és nem lenen jó ha edzés közben zavarnának

-berakod a telefonod a szekrénybe,lenémítva.

-kimész edzeni

-edzel

-edzés után vissza az öltözőbe

-megiszod a kis shékedet

-fel öltözöl

-nézed magad a tülökben hogy de sokat fejlődtél

-le tusolsz

-meg törölközöl /lábujjak közt is töröld ki a vizet/

-felöltözöl

-kimész az öltözőből

-le adod a kulcsot

-elköszönsz

-kimész az ajtón

-ennyi


Mármint leülök egy géphez ami szabad, és használom?

van edzés terv és aszerint kell edzeni.

nem mindegy hogy melyik géphez mész oda.

nézz egy edzéstervet mielőtt terembe mész.


Ha nem tudom, hogy valami hogy működik kit kérdezhetek meg?

bárkit aki a közeledben éppen rá ér,edző embert ne zavarj.

egyébként meg lehet hogy előtted használják majd és akkor

látod hogy hogy műkszik.

mivel edzés tervel mész le ezért a gyakorlatokat meg is tudod nézni neten,videókat róla és akkor ha már látod hogy a videóban hogy használják az xy gépet akkor csak rá jössz majd ott is hogy hogy is van az a gép.


Leírnátok ti hogyan csináljátok?

nem írnám le

2012. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dirtboy jól mondja!Amúgy 15 èvesen beengednek természetesen,még olcsóbb diákjegy is van sok helyen.Aki èppen nem dolgozik,attól nyugodtan kèrdezhetsz,hidd el jófejek.Ha vannak a gépen amire mennél,pihenőnél megkérdezheted mennyi van még ott neki.Óvatosan,kis súlyokkal kezdj,szisztematikusan dolgozz és ne add fel.Fontos a bemelegítés,nyújtás is ajánlott.Ha rendesen csinálod,belejössz,ne aggódj.Hajrà!
2012. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
hát ahova én járok 16+ de nem kértek személyit tőlem
2012. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kovpet ***** válasza:
Először menj egy haverral, aki már járt lent. Úgy könnyebb :) Ahova én járok, ott a bérlethez mondanak edzéstervet és az edző megmutatja, hogy mit hogyan kell.
2012. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
beengednek. de nem szeretik a kis csírákat a kopaszok, úgyhogy, ha nem akarod, hogy szarrá szopassanak, akkor már az elején jobb, ha letisztázod, ki a király. Mindenképpen jó hangosan köszönj, ha bemész az öltözőbe, pl szevasztok köcsögök! És eközben nézz keményen a szemükbe, mintha mindjárt előkapnál egy stukkert, és szétlőméd a fejét annak, aki állni meri a tekintetedet. így tudni fogják, hogy te nem az a fazon vagy, akivel szórakozhatnak.
2012. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó! MEKKORA XDDDDDDD
2012. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, szóval nem hiszem, hogy sziasztok köcsögökkel kezdek. Azt sem, hogy szivatnának. Max idegesítené őket, ha béna vagyok... :D
2012. máj. 9. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
a sok tesztoszterontól bevadult kan? körbeadnak, mint egy füvescigit, aranyom :D
2012. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!