Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Box és futás? Tudtok ajánlani...

Box és futás? Tudtok ajánlani még valami sportot?

Figyelt kérdés
Most el akarok kezdeni sportolni, mert eddig egész nap a szobában punnyadtam. Mostantól elkezdek minden nap futni, boxolni is nagyon szeretnék, a szomszéd vásorban van is erre lehetőség. Mit ajánlotok, milyen étrendbem legyen? Esetleg tudtok még valami jó sportot? A boxszal kapcsolatos elképzelésemet nem akadályozza, hogy 14 éves lány vagyok? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 8. 16:09
 1/8 eperbaby válasza:

én úszok...

ez a legjobb sport: minden testrészed megmozgatja, mozogsz, vízben vagy, nyáron felfrissülsz, megnyugtat

tudnám még sorolni de ennyi elég

heti 1-2 alkalom is elég ahhoz hgy formában legyél és sportolj


:DD

2012. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VicToooR x GB ***** válasza:
én 14 fiú vagyok és én is futok, kondizok, boxolok nos egy lánynak nem ajánlanám a boxot főleg ha szép vagy :D inkább ússz vagy valami labdajáték!
2012. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A boksz az nagyon jó lehet, ha lenne a környéken, tuti járnék. Van rendes bemelegítés, nyújtás, erőnlét stb.

Egyébként küzdősportra járok, nagyon élvezem.

2012. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ju Jitsu. Tökéletesen kiegészül az ökölvívással, jó önvédelmet ad. Vagy lányoknak Aikido, annak nem olyan durva a szellemisége, úgymond kifinomultabb. Csak sajnos utóbbiból kevés a megbízható edzés...
2012. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezd el mellé még a fegyencedzést,ez jó kiegészítője a küzdősportoknak és tudod otthon is csinálni.
2012. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon hasznosak voltak! Még írjatok nyugodtan. :) körbeérdeklődöm, hogy mire van a közelben lehetőség és elkezdem ezeket.:)
2012. máj. 9. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
tenisz és bicikli a legjobb párosítás szerintem
2012. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem küzdőportként a karatét is kipróbálhatnád, ha van a közelben rá lehetőség. Szerintem az, hogy lány vagy semmilyen küzdőportban nem akadály (kivéve a Sumo). Én is 14 éve lány vagyok és már kilenc éve karatézok, szóval lehet, hogy elfogult vagyok... A futás szerintem annyira nem jó, mert szétmegy tőle a térded (szintén személyes tapasztalat).
2013. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!