Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BMX. Ez jól néz ki? /jó?

BMX. Ez jól néz ki? /jó?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2009. jún. 24. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudtad volna lekissebbíteni? ahj
2009. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem.
2009. jún. 24. 18:03
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok*


a láncvédő nemnéz ki jól rajta :\ , továbbá ez a bmx kezdőknek való. Ülést húzd leljebb,sokkal jobban fog kinézni ;] és gondolom kezdő vagy,tehát szedd le azokat a izéket a kerékről,amivel csúszni lehet ,mert csak nehezíti a bmx.et

sok szerencsét ;]

egy volt bmx.es lány :]

2009. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi! Akinek vettük az is kezdő.Egy ismerősünk tud bmx-ezni és ő kipróbálta,de azt honda hogy fölösleges hogy mind a kettő olyan kilépő v.mi rajta legyen.. akkor csak elöl csak hátul legyen vagy csak egyik oldalt? vagy hogyan?
2009. jún. 24. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:
hát legkönyebb úgy csúszni vele,h. előre csak az elsőt teszed rá.szóval sztem előre csak pl.jobb oldalt hagyj rajta egyet.Nem kell kettő,mert nem könnyű azzal csúszni még első keréken sem.És ha megy,majd ráteszed jobb oldalt hátra is ;]
2009. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké,köszii :D
2009. jún. 24. 18:23
 7/11 anonim válasza:

Én bmx-ezem.

Van rajta oldalt az a cső!

Összesen 4db (elöl:2 hátul: 2)

Na ezeket hívják peg-nek(ebben az esetben pegek)

Ezeket vedd le, mert könnyebb lesz a bmx.

Gondolom ha kezdő vagy akkor nem fogsz még korlátokon csúszkálni.

Ha meg már haladó leszel veszel egy másikat, minél drágább annál jobb, ez a bmxeknél igaz, és azon már a pegek neem lesznek olyan nehezek, arra direkt figyelnek a gyártók :D

Remélem tudtam segíteni

14/F

2010. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

ja, és az ülést húzd lejjebb (az előző kommentelő)

mivel így nem seggre fogsz érkezni hanem kényelmesen tudsz tompítani az üléssel :D

2010. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nah kezd azzal h leszeded a pegeket (azokat acsöveket) majd enged le az ülést teljesen és tudsz ugy könnyiteni h levágsza az ülés csőből mert ugyebár nem fogod felenedni (én is ezt csináltam) ha ez is megvan szedd le azokat naracs sárga sz**okat a kerékrőlmeg én a hejedben levenném az elős féket mert igy is könnyebb lesz jóval. Bár nemtudom h milyen stílust csinálsz pl. én a rotort is kivettem és huzalosan oldom meg jah meg 8-as fogaskerék van rajta elől neked meg 16-os méretű jah meg a matricák szedd le mert az elég gáz...:S rakj rá valami király Vansosat vag Dc-st vagy Monster enrgy-t bár ez cska az én véleményem
2010. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szedd le a matricákat és a peget sztemxD
2010. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!