Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szúr az oldalam?

Mit csináljak ha szúr az oldalam?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt velem ilyen probléma de az utolsó két alkalommal mikor voltam futni, nagyon szúrt az oldalam. Még másnap is fájt. Mitől lehet, illetve mit tegyek ha futás közben elkezd fájni, szúrni?

2012. máj. 6. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Rosszul veszel levegőt, vagy a levegő beszorul a tüdődbe.
2012. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

orron be szájon ki

lehet h rosszul csinálod a levegővételt

2012. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig semmi gondom nem volt a levegővétellel. Tudom hogyan kell levegőt venni futás közben és úgy is teszem. De az elmúlt 2 alkalommal mégis valami van.
2012. máj. 7. 07:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom jól venni a levegőt (orrsövény ferdülésem van), számon is veszem az orrom mellett, de eddig mikor szúrást éreztem az orromban, az a rossz bemelegítés miatt volt szerintem. Ha keveset melegítesz, akkor kicsit többet foglalkozz vele, ha nem, akkor fogalmam sincs. :)
2012. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem is van orrsövény ferdülésem :D

És a bemelegítés is csak 1-2 perc szokott lenni. Akkor lehet itt a hiba. Köszönöm!

2012. máj. 10. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!