Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a cipő megfelelő lenne...

Ez a cipő megfelelő lenne futásra? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 6. 13:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha a link nem jó, ez a cipő neve: Nike Double Team Lite Ladies
2012. máj. 6. 13:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem neccesen. A futócipők más formájúak, felépítésűek.

[link]

2012. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól nézni jól néz ki, de ha nagy távokat akarsz benne lefutni, akkor már nem a legideálisabb. Kisebb távra szerintem megfelel.
2012. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó hozzászólóval, hosszabb távra én nem gondolkodnék ilyen cipőben.
2012. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Ez inkább ilyen utcai "deszkás" cipő, én futni egyáltalán nem mennék benne. Tényleg inkább valami futócipőt vegyél futni, ebben max a busz után lehet... De hidd el, futni kell a normális cipő, ami direkt úgy van kialakítva, hogy tompítsa az "ütést" minden lépésnél, vannak külön betonra valók is. Ezek védik az ízületeidet, amit linkeltél szép, de csak "divatcipő", de nem tesz jót a lábadnak, nem védi... Hidd el, egy normális futócipővel jobban jársz, és még azt is megkockáztatom, hogy olcsóbban megúszod.:)
2012. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!