Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tömegnövelőt szedek, hogy...

Ha tömegnövelőt szedek, hogy hízzak akkor zsírosodok?

Figyelt kérdés

Helló! Körülbelül 15 kg-ot fel kéne szedjek mert nagyon sovány vagyok. Van Proteinem +Vitargom is. (Mivel kondizok)

Ha minden másnap iszok vitargot akkor elfogok zsírosodni?



2012. máj. 5. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
15 KILÓ AZ SOK HA EGYSZERRE AKAROD RÖVID IDŐ ALATT
2012. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok ...

akor nem tudod elkerülni h zsír ne jöjjön fel és sztem nagy része az is lesz meg víz ha minőségi tömegre akarsz menni akkor ez kb egy év lenne lehet pár hónap alatt is de olcsó húsnak híg a leve!!!szokták mondani...

2012. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vitargo-t csak edzés után tegyél a proteinhez, máskor nem jó a gyors szénhidrát, mert csak zsír lesz belőle.

Heti 0,5 kg tömegnövekedéssel számolj a többi csak zsír lesz, sőt annak egy része is. Ne csak kiegészítőkben gondolkozz, hanem legyen normális tömegnövelő étrended: [link]

2012. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:

mi az hogy minden másnap vitargó?

vitargó csak edzés után kell.

2012. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért érdemes lenne, pénz kérdése is, + BCAA, glutmain, HMB, Leucin.


Persze ha van megfelelő szilárd étkezés, megfelelő multivita, megfelelő protein.

2012. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!