Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a vádlimat vékonyí...

Hogy tudnám a vádlimat vékonyítani? Csupa izom az egész de brutálisan nagy!

Figyelt kérdés

Alapvetően vékony vagyok 180 centi és 62 kiló. 12 évig folyamatosan sportoltam. Szinkronusztam,táncoltam,akrobatikat is kipróbáltam...szóval mindig volt valami. De most akkora a vádlim hogy némely testepito is megirigyelhetné...a legrosszabb az benne hogy nem jönnek fel rá a gatyak!

Azon gondolkodtam hogy elkezdenék futni...Azt hallottam hogy a hosszutavfutoknak kicsi a vádlijuk.

Ez igaz? És ha igen mennyit kéne futnom? Esetleg valaki tud valami jó módszert? (hozzáteszem egy gramm zsír sincs a vádlimon ugyhogy mindenféle fogyási technikaktol kimeljetek!



2012. máj. 2. 22:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

teljesen jól néz ki.

annyi,hogy a combodhoz képest izmosabb,de nem extrém nagy egyáltalán,ezért a combodra rágyúrhatnál egy kicsit.

2012. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Sokkal szebb egy ilyen formás láb, mint az olyan ami combtól lefelé vékonyodik folyamatosan mint az asztal lába!

Gyorskoriztam 8 évig, nekem is hasonló a lábam, az eddigi partnereim mind szerelmesek voltak belé (:

2012. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Én mégis azt veszem észre, hogy amikor megyek az utcán mindenki lefelé néz...és hát mi mást nézhetne ott mint a vádlimat..

Nem tudom, lehet hogy ezt csak beképzelem de én akkor is így látom.

Minden esetre azért jó hogy van férfi akinek ez tetszik.

2012. máj. 5. 13:05
 14/19 anonim ***** válasza:
pl én mindíg azt nézem meg először(ha látszik), utána szem, arc, fenék ,
2012. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is ekkora, és nem mesélt hasonlót. Szerintem is tetszetős.
2012. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

" hogy amikor megyek az utcán mindenki lefelé néz...és hát mi mást nézhetne ott mint a vádlimat."


Nem hiszem ,hogy beképzelted . Szinte biztos ,hogy a vádlidat nézik de azért mert ami szép meg kell nézni ,sokkal szebb mint sok csajnak akinek olyan formátlan pálcika lába van . Nekem tetszik !

2012. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én a helyedben büszke lennék magamra amúgy :D
2012. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

szia, most milyenek a vádlijaid? :)

23L

2014. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ugyanilyenek sajnos. De igazából kezdek beletörődni és megbarátkozni vele :)
2014. okt. 6. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!