Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a vádlimat vékonyí...

Hogy tudnám a vádlimat vékonyítani? Csupa izom az egész de brutálisan nagy!

Figyelt kérdés

Alapvetően vékony vagyok 180 centi és 62 kiló. 12 évig folyamatosan sportoltam. Szinkronusztam,táncoltam,akrobatikat is kipróbáltam...szóval mindig volt valami. De most akkora a vádlim hogy némely testepito is megirigyelhetné...a legrosszabb az benne hogy nem jönnek fel rá a gatyak!

Azon gondolkodtam hogy elkezdenék futni...Azt hallottam hogy a hosszutavfutoknak kicsi a vádlijuk.

Ez igaz? És ha igen mennyit kéne futnom? Esetleg valaki tud valami jó módszert? (hozzáteszem egy gramm zsír sincs a vádlimon ugyhogy mindenféle fogyási technikaktol kimeljetek!



2012. máj. 2. 22:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Izomból csak koplalással fogyhatsz, azt meg nem ajánlom.
2012. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Zakathol ***** válasza:
Általában testképzavarok okoznak ilyen mértékű "torzulást", ezért talán fotózd le, töltsd fel és megmondjuk, hogy tényleg akkora-e. Az meg, hogy nem mennek fel rá a gatyák nem feltétlenül a vádlid hibája. Ne répaszárút próbálj felpaszírozni rá :D
2012. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
sehogy. küldj inkább róla képet :D nem hiszem el, nem lehet olyan vastag.
2012. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
képet,és a kerületét is mérd meg,írd le.
2012. máj. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Smartguy86 ***** válasza:
Látatlanban is annyit tudok mondani, hogy ne a vádlidat akard lefaragni, hanem izmosodj hozzá arányosan mindenhol.
2012. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

a vádlim kerülete( alegszélesebb helyen mérve) : 39 cm.

és itt vannak a képek! Várjatok egy kicsit és utána lekicsinyíti, tudom hogy az elején nagyba adja ki a képet.

A képek hátterét elmostam azért ilyen..

előröl 1.: [link]

előröl 2.: [link]

előröl 3.: [link]

hátulról: [link]

2012. máj. 3. 21:27
 7/19 anonim ***** válasza:
úristen :D roooooohadtjó lábaid vannak :D remélem 18 év fölött vagy, akkor talán nem visz el(engem) a gondolatrendőrség:D
2012. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel a vádlival.:)
2012. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ilyen nőt akarok brühühüüüü :(
2012. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Úúú koszonom! Most megdobtad az önbizalmam ... :) Annyira örülök hogy van fiú akinek ilyen láb tetszik. Amugy még nem múltam el 18... :D
2012. máj. 3. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!