Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A lányok mennyire tudnak...

A lányok mennyire tudnak húzódzkodni?

Figyelt kérdés
Lányok,nők!Melyikőtök tud teljes húzódzkodást csinálni,és mennyit?

2012. máj. 1. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyira, amennyire fejlett a hátuk, illetve bicepszük.
2012. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ci.ara ***** válasza:

Hali lány vagyok :)

Na most gondolj bele nem akarok általánosítani de a lányok fele sztem még egy szabályos fekvőt nem tud megcsinálni nem hogy húzódzkodjon. De ez csak az én véleményem.


Én személy szerint csak 1x tudom felhúzni magam és kész :D

2012. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Én személy szerint csak 1x tudom felhúzni magam és kész :D" Az hogy felugrasz elsőre, az nem számít. :P
2012. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló:pont ez érdekelt hogy náluk ez mennyire van meg:)
2012. máj. 1. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szívesen segítenék nekik. :D


Alapból ezek az izomcsoportok (is) nőknél kevésbé erősek, ha nem edzenek külön. De férfi létemre először én is alig tudtam húzódzkodni, szóval gyakorlással megy csak jobban. Pszichikai okok miatt férfi nagyobb indíttatást érez (szerintem), hogy fejlessze ezen képességét, nőket meg inkább más dolgok érdeklik általában.

Szerintem nem is nőies, ha nőknél ezek az izomcsoportok nagyon erősek, szóval maradjon az, hogy a fiú megfogja a lányt, átöleli és így segít neki, hogy felhúzza magát. ^^

2012. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

életemben 1x láttam csajt húzódzkodni teremben kb 10 éve.

fitnesz magyar bajnok volt és 4x15öt úgy lenyomott,mint az állat,ellentmondást nem tűrve,határozottan,szabályosan.

2012. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

15öt és 2x


16 L

2014. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!