Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik futócipőt válasszam...

Melyik futócipőt válasszam ezek közül?

Figyelt kérdés

Elszeretnék kezdeni futni. 18 éves vagyok és még nem keresek, így hát saját zsebpénzből kell vennem, így be kell osztanom. Kb. 10 ezer Ft-ot tudnék költeni cipőre. Falu lakom így a legközelebbi cipőbolt is 30 km-re, egy dechmann.


[link]


Ez a választék. Ezek közül melyiket érdemes megvenni 10 ezer Ft-ig, esetleg, ha tudtok jobbat ezeknél és 10 ezernél nem drágábbak, kérlek írjátok le, mert utána nézek hátha még is be tudom szeretni. Am én a nike downshifter 4-et néztem ki.



2012. ápr. 30. 23:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2012. ápr. 30. 23:42
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oldalon amit belinkeltem, felül a menüsorba van az hogy futócipők.
2012. ápr. 30. 23:44
 3/4 anonim válasza:

Nekem fekete Adidas van, régebbi modell, nem az, amit most a Deichmann árul.

Előtte Nike volt, kosarascipő (hátul a szára kicsit magasabb, bokáig ér), az is jó volt futni.

A Reebok hamar szétment: az elején, kívül felszakadt a varrás, és javítani sem lehet.

Arra figyelj, hogy aminek "felhajtott" orra van, az le szokott jönni hamar.

Én azt a fekete, fehér logós Nike-t venném meg.

Jó, mert bőr a felső része, fel lehet venni máshova is.

2012. máj. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, én is azt venném meg :)
2012. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!