Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 kg izmot karra, lapockára,...

1 kg izmot karra, lapockára, mellre kb mennyi idő alatt lehet felszedni?

Figyelt kérdés
összesítve értem.intenzív edzéssel fehérje por nélkül.
2009. jún. 22. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ezt nagyon nehéz megmondani , mert mindenkinek mások a képességei . Ezenkívül nagyon sok múlik a jó étkezésen . Ja és lapockára nem lehet felszedni izmot , mert az csont :):)De gondolom a hátizmokra gondoltál , főleg a lapoocka-mozgató izmokra . De én hozzátenném , hogy hasat , lábat és vállat is kéne edzeni mert ha ezeket nem edzed , akkor az nem lesz jó !
2009. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen arra gondoltam :) de köszike a tippet.D
2009. jún. 22. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha így kérdezed, akkor 1 év körülre saccolom minimum és ezt most nem elkeserítésnek szánom.
2009. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Már megbocsáss , de ez hatalmas túlzás ! Habár nem ártana kicsit utánaolvasni a dolgoknak az igaz . Itt egy link itt nézz körül : [link]


Az 1. válaszoló voltam .

2009. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Többet ért volna ha utánna olvasol és nem kérdezel ekkora marhaságokat!
2009. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ugy utálom az olyanokat mint az utso hozzászoló
2009. jún. 23. 23:15
 7/8 anonim válasza:
0%
utálod,azokat akik válaszolnak? érdekes vagy b.a.z.meg
2009. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
öm bocs.az előző szövegemet nem én írtam.még ötletem sincs hogy ki.persze már egy régi kérdésem ez nem biztos hogy elolvcassátok de télleg bocs.sok hejen lépek be és nem mindig jelentkezek ki.
2009. júl. 27. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!