Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hasamból hogy tudnék fogyni...

A hasamból hogy tudnék fogyni diéta nélkül?

Figyelt kérdés

A hasam alsó, az az köldök alatti részéből szeretnék fogyni, de különböző diétákhoz nem szívessen folyamodnék, mert máshonnan nem szeretnék, leadni egy dekát sem .

mit javasolnátok ?



2012. ápr. 25. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Smirgli vagy láncfűrész.
2012. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Testmozgás. Felülések és hasprés.
2012. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs és diéta nélkül nem is fog menni egyáltalán.
2012. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én minden nap megcsinálok 100 felülést és már sokkal jobb :D:D
2012. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mellékesen megjegyezném :D félreértések elkerülése végett :D

15 éves lány vagyok :D

167 cm magas, és 53 kiló :D

NEM DAGADT VAGYOK xD

csak most jön a nyár :D szeretnék tényleg tökéletesen kinézni :D

nem is igazából a fogyás lenne a lényeg :D

ha más nem is akkor a súlyom/ alakom megtartása :)

2012. ápr. 25. 18:12
 6/12 anonim ***** válasza:

"A hasam alsó, az az köldök alatti részéből szeretnék fogyni, de különböző diétákhoz nem szívessen folyamodnék"

ez kb ugyanezt jeletni "izmosodni D szeretnék de nem szívesen :D megyek el a :D számítógép elől :D

mellesleg helyí zsírégetés nincs, te tényleg kiba*zott nehéz lenne lejjebbolvasni a kérdések között

2012. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem rá hogy kötöszködésre nyujtottam volna be kérvényt, de azért köszi ezt a roppant érdekfeszítő választ :D

mellékesen :D

ne mond nekem , hogyha fogyni szeretnél minden vágyad az lenne hogy a saját izadtságodban fetrengve , levegőt nem kapva edzenél :D nekem személy szerint igen tényleg jobban tetszene hogyha a gép elött ülve tudnék fogyni két semmittevés között :D

de mivel tudom hogy ezt nem lehet, kész vagyok megküzdeni a feladatokkal :'DDD

még egy :D

"fogyni szeretnék de nem akarok külömböző diétákhoz folyamodni :D "

lefordítom :D

nem akarok sem a hátsómból sem a mellemből leadni :D

nem akarok csont kollekció lenni logó mellekel :'D

bocs, de azért rem így elég konkrét voltam :D

Pénzem sem lenne külömböző diétákhoz...

még egyszer elmondom 15 éves lány vagyok, nem én szabályozom hogy mit találok a hűtőben :'D

de azért kösz :'DD

sokat segítettél :) ( se )

2012. ápr. 25. 18:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor ilyen marad a hasad nem tudom melyik része mert diéta nélkül nem fog eltűnni a zsír.
2012. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Diétázni nem feltétlenül kell. Megfelelően intenzív edzéssel úgy is lehet hatékonyan zsírt leadni, hogy nem változtatsz az étkezési szokásaidon. Azonban két dolog akadályoz abban, hogy pontosan azt érd el, amit leírtál.

Az egyik, amit már leírtak, hogy helyi zsírégetés nincs. Tehát azt nem tudod megoldani, hogy csakis a hasadról fogyj, máshonnan nem, egyszerűen nem így működik az emberi test. Kivéve, ha annyira elképesztően ritka alkat vagy, aki a hasáról fogy először, és a melléről mondjuk utoljára. Ez tényleg rendkívül ritka, de van ilyen. Tegyük fel, hogy ilyen vagy, tehát elvben lehetséges lenne a dolog. De akkor jön a másik dolog.

A has alsó része és a csípő a helye az úgynevezett "makacs zsírnak". Azért szokás így nevezni, mert ide kerülnek a végső zsírtartalékok, tehát az, amit utoljára adsz le. A makacs zsírt viszont tényleg csak intenzív edzéssel és nagyon rafinált módszerekkel lehet leadni, és mire az lemegy, mindegy, milyen alkatod van, biztosan megy le máshonnan is.

Tehát Kedves Kérdező, sajnos eléggé képtelen dolgot tűztél ki célul. Ellenben fogyni tudsz, csak nem úgy, ahogy elképzelted. Viszont hadd mondjam, hogy a lányok igen megszállottak fogyás terén, pedig nem attól leszel egyre csinosabb, hogy egyre kevesebb rajtad a zsír. Ha "tökéletesen" akarsz kinézni nyárra, hagy a búsba a fogyást, és inkább izmosítsd a feneked és a combod, sokkal többre mész vele!

2012. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hm :) ez jól hangzik :)

köszönöm szépen ^^:)

2012. ápr. 25. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!