Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell szedni a methabol...

Hogy kell szedni a methabol úgy hogy elötte már anaboloztam és tökéletesen bevált semmi bajom nem volt! Nap szedés hány szem? Hány órakor? Meddig mennyit? Sullyom ha ez segít 74 kg magasságom 186 cm öletek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
74 kilót sikerült elérned doppinggal? Ez szánalmas, az meg pláne hogy itt kérdezel meg ilyeneket, mégis mire számítasz, valaki egy konkrét szedési útmutatót fog neked kiküldeni limóval meg k*rvákkal házhoz? 74 kilósan doppingolni.. ez egy vicc! És hogy értsd miről beszélek: ha majd 100 kiló leszel 10 év edzés után, akkor gondolkodj el legközelebb a doppingoláson..
2009. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te barom arcu ha nem tudsz konkrét választ kinyögni minek írsz eggyáltalán ? te vagy a szánalmas hogy így próbálkozol nagy lenni!!általában a kis csontiknak ilyen nagy a pofájuk mert neten keresztük nem tudják beverni! egyépként meg 86 kg voltam anabollal 16 évesen ismétlem 16 !! és ha nem tudod mi számít doppingnak és mit mire használnak akkor nem kéne megszólalni taknyos hülyegyerek
2009. júl. 1. 18:44
 3/11 anonim válasza:

Első héten napi 1 szem(ha 10 mg os)

utana kettőt minden nap reggel meg délután elosztva.

Általába 4 leveéllel szoktak beszedni ami 360 szem.

de figyelni kell ha vn tole vmi bajod hagyd abba.

Talán Így elég biztonságos és nem kell hozzá komoly levezetés,de kérdezz rá forumokon is hatha vki mond vmi okosabbat.Nagyobb adagoknal mar mindenképpen kell komoly levezetés is.

2009. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Bocsi nem 361 hanem 180 szem

Tehát 180 szemet szoktak szedni

!!!!!!!!!!

2009. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy egyes csökkentértelműek a többi fogyatékosnak adnak doppingolási tanácsot egy noname internetes oldalon! Nem baj, szedd be a 180 szemet okoska, ez a természetes kiválasztódás, a hülyék meghalnak.
2009. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szerény véleményem szerint nem az a baj ha vki ki akar vmit probalni hnem az ha nem tajekozodik rola megfeleloen,kockázatok terén.

Ha ki akar vki vmit probálni ugyis meg fogja tenni, de ha megteszi akkor legalább ugy tegye ,ahogy a "legbiztonsagosabb".De ezert nem kell elítélni senkit!

2009. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

és te komolyan azt gondolod hogy ezt tájékozódásnak lehet nevezni? hogy interneten, anonim módon megkérdez szintén anonim (nevüket nem vállaló) embereket olyan témában amibe könnyen maradandó károsodást szerezhet? Vagy úgy gondolod hogy ezt így 10-20 sorban le lehet írni hogy mire figyeljen, és akkor ő már tájékozott és csinálhatja nyugodtan? Az az igazság h még azok 99%-a akik doppingolnak SEM értenek hozzá valójában..

Én sem mondom h értek hozzá, viszont a megértés ott kezdődik, hogy azt tudom, hogy ilyen szinten mint ahol a kérdező van, doppingnak nincs értelme.

2009. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Pont azert irtam ,h nezzen utana neten vnnak ilyen forumok ahol edzotol lehet kerdezni.

Mifelénk Így szokták így szokták árulni hogy csak igy szedjed ahogy irtam, és az a ficko et hozzá!!!!

Tudtommal meg senkinek sem lett tole baja.

Kezdő szinten tenyleg nincs ertelme ilyeneket használni, én sem támogatom ezt,de azt is tom hogy amit az ember a fejébe fesz azt ugyis meg fogja csinalni, és akkor már legalább ugy tegye hogyminimalisak legyenek a kockázatok.

én ezért irtam le neki , nem azert mert egyetértek vele.

2009. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Piramis rendszerben kell szedni. 1.héten napi 1szem 2.héten napi 2 és így tovább. 5.héten célszerű megállni mert a májat elég rendesen megdolgozza. A tablettákat mindenképp úgy oszd el, hogy estére már ne jusson mert ha lefekvés előtt szeded be akkor elég nehezen tudsz majd elaludni, mivel a szívedet rendesen megpörgeti. Nem javaslom ezt a szert 16-17évesen, mert a fejlődő szervezetre amilyen látványos hatással is van ugyanakkora pofont fog adni majd a későbbiekben. Gondolkozz el mielőtt ilyen szerhez nyúlsz! További sok sikert a testépítéshez!
2010. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

helo

én 09nyár végén kezdtem hobbi szinten erősités és kis alakformálás céljából gyurmázni, 09telén abbahagytam a rendszeres normális edzést me a garázsban hideg van:D télen a suli konditermében tesin és órák után: CSAK FEKVE NYOMTUNK...téli szünetre már csak itthon cisnálgatam a fekvőket...február végén abahagytam azokat is


emellett folyamatosan fociztam: heti 3*2óra+1meccs(ami szinvonalas bajnokságban volt-most is nb2- szóval szinte semmit sem ért mer túl sokat dolgoztam, megerőltető, fárasztó volt regel 7ko menni este 8ko jönni, +a kondi: amiko ninc edzés(foci) akkor haza 3ra 6-tól8-9ig kondi...


nem is birtam csak 3hónapig igy

amikor kezdtem kb 165cm/56kg voltam, tudtam hogy figyelni kell a kajára: mivel kezdőnek tartom magamat most is: ugy gondlom hogy nincs szükségem táp kiegek-re(kivéve kalcium, de szerintem most már c vitamin is fog kelleni me nem esnek jol most a gyümölcsök zöldségek-.-), azért mert a természetes táplálékkal is betudom vinnni: sosem voltam éhes! mindig annyit ettem amitől nem voltam roszul, minél többször! ESTE LEFEKVÉS ELŐT IS FONTOS MERT ÉHEZIK A SZERVEZETED, napi 3-4liter szénsavmentes viz


ez volt a program, és 2010tavaszára 66-68kg lettem és kb 173cm


fekve 35kgval kezdtem, 2hetente tettem plusz súlyokat(neotmmenyiket: 2hetes ciklusom volt: 1.hét kar-mell, hát-váll, kar mell, 2.hét hát-váll, kar-mell, hát-váll) tavaszra amiko ujra kondiba mentünk suliba amiko volt időnk már 60al szériáztamfekvenyomásban : de 09tele kezdetén 45-48al hagytam aba a fekvenyomást)


tavasz óta semmit nem cináltam, csak foci...most ujra fekvőtámaszozok esténként naponta, tegnap tesin a 80kg-t fekve bemelegités után lazán kitoltam egyszer: 60al szériáznék most kb de nem szabad mert kihagytam, de ugysem kezdem el csak ha a fociszezon lemegy me abahagyom azt


volt egy cunya betegségem pár hónapja, 2nap alatt minusz-4-5kg(belemben/gyomromban virus, kihánytam kifostam midnent, még a vizet is, kiszáradtam stb. ithon megusztam 4-5nap szenvedéssel) ez a 4-5kg 1-2hónap alatt viszajött!


szinte csak csirkemellet eszek!(kivéve a felvágott szalámi párizsi, leveben de ezek jelentéktelenek)


csokit csak ritkán, amikor tudom előre h kell a gyors táp:D edzés ha nem laktam jol, vagy dolgozat


a lényeg:

177cm/72kg vagyok most 1év3hónapja 60kg voltam

most leszek áprilisban 17éves, soha nem szedtem semmi kieget, vagy dopingot, nincs rá szükség: dobd el azokat kell a ráknak! étkezz napi legalább 5X regel-dél előtt-ebéd-délutánközepén-lefekvés előtt

2011. jan. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!