Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki tud hastánc...

Van itt valaki aki tud hastáncolni?

Figyelt kérdés
Heti háromszor lenne hastánc, azzal már formálhatom az alakomat?
2012. ápr. 23. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de hastánccal nem nagyon tudod formálni magad, az nem elég intenzív, tekintsd inkább szórakozásnak és mellé heti 3-4-szer menjen mellé kocogás vagy bicaj és persze jó étrend.:)
2012. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát már megbocsáss kedves 1. válaszoló, velem csodát tett.


Azért kezdtem el hastáncolni, mer előtte olyan kis husis hasam volt, és szebbet akartam -> skerült! Én csak heti 2x jártam, +otthon gyakoroltam a koreográfiákat. Igazából nem tömegeket fogytam, hanem átalakult a testem, sokkal szebb a hasam textúrája, erősebbnek, és kitartóbbnak érzem magam, javult az állóképességem. Ja, és tök jó kemény lett a popsim :DDD


Igaz az, hogy nem a hastánc a legfárasztóbb, és legkeményebb sport, de sokkal nehezebb mint amilyennek látszik. Van hogy óra végére szabályosan folyik rólam a víz, és alig kapok levegőt. Jó, ehhez azért egy elég durva dobszóló koreográfia kell, amit csak kb fél év után tanulnak...


http://www.youtube.com/watch?v=1f612mAcPW0 ez egy shaabi koreográfia, 3 percnyi pattogás és rázás egyfolytában, azért elég jó zsírégető, és még élvezni is lehet :)

2012. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi 2. :) Nagyon élvezem én is, remélem hogy nálam is mutatkozni fog az eredmény :D A mozgásomon már mindenképp látszik azt mondják. Nagyon jó ez a hastánc :)
2012. máj. 5. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem akartam megbántani, csak leírtam én is a véleményem. Jó edzést nektek. Peace.:)
2012. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg senkit, a te válaszod is igen hasznos volt :)
2012. máj. 5. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!