Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tehetséges vagyok? Bővebben...

Tehetséges vagyok? Bővebben lent : )

Figyelt kérdés
Most töltöttem be nemrég a 15-t és napi 10 kmt-t futok kb 40 perc alatt de úgy h dombon lefelé lassan nehogy megfájduljon a térdem és nem igen strapálom magam csak dombon felfelé nehéz 1 kicsit. Ez átlagos teljesítmény? Csak mert sokan megdöbbennek h ennyit futok.. De többet is bírnék csak félek h 1 15 éves számára ez sok : )
2009. jún. 21. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó! A 10 km-es távot versenyfutó férfiak 30-35 perc alatt teljesítik. A nőknél ez 35-40 körül van. Ami nagyon jó arány! :) A helyedben elmennék egy atlétikaedzésre, ott biztos fejlesztheted magad. Sok sikert! :)
2009. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szereted a focit?
2009. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán...miért? :D
2009. jún. 21. 15:19
 4/8 A kérdező kommentje:
jah és köszönöm a választ :)
2009. jún. 21. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Én kajakozom és ott persze van száraz edzés. Ott 'spicceket' szoktunk futni. 1 spicc az kb. 6 km, amit 17-18 perc alatt le szoktunk futni. mi is a 14-15ös korosztályba tartozunk:) Bár lehet, h ha kétszer kéne lefutni akkor nem menne már 17es átlaggal. 1-2 perc pihenő szokott lenni egy-egy ilyen táv között...

Szal sztem ez jó teljesítmény.

2009. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem lehet összehasonlítani egyébként a 6 km-ert meg a 10kmert!

egyébként szerintem is kezdj el atletizálni

2009. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nahjó de ehhez hozzá tartozik az h dombon felfelé sokkal nehezebb lefelé pedig csiga tempóval futok a térdem végett mert lefele csak így ajánlatos futni : ) ráadásul én ezt nem erőből futom hanem csak úgy hogy jól essen... ha nagyon gyorsan akarnék futni és erőből 25-30 perc alatt is meglenne :Dköszii a válaszokat :)
2009. jún. 23. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmennél egy versenyszerűen sportoló atléta csapathoz, szarrá aláznának futásban.
2010. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!