Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik boltban vannak Downhill...

Melyik boltban vannak Downhill-es biciklik? (lehet külföldi bolt is)

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én itt vettem: [link]
2009. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
gyakorlatilag bármelyik boltban lehet, ami nem kifejezetten ilyen "virsligumis" szar XD bolt, de mondjuk nem nagyon szoktak ilyen bicókat tartani a boltban, max 1-2-őt, mondjuk ez érthető.Ha valakinek kell akkor nagykerből behozzák és már ott is van
2009. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hülyeség..ha BP.i vagy akkor probike. bringa barlang, stb ha kell cím szólj.
2009. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyikhez a legközelebb lax, mert az árukat Bpről hozzák, szal szólsz a kereskedőnek, és olyat hoz amilyet akarsz, de ham agyarországon nem találsz, akkor internet/legközelebbi külföldi bót, Én amugy a Duncan-t ajánlom (UMF) vagy Stab (Kona), dee ha nincs sok pénzed akkor freeride bicot vegyél, vagy használt DH-t, csak arra figyelj, hogy ne használj Freeride bicót DH ra (mármint komoly DHra, mert mit gondoltok , te és komi olvasók, mért van csomó törött Stinky pink bikeon?? mert NEM arra használják, amire kitalálták!!!!) amugy nekem is Duncanom van, és csak ajánlani tudom, de természetesen mindent el lehet törni, szal az hogy extrém DH a demo, az nem jelenti azt, hogy az se szakadhat ketté egy idú után, meg egy bizonyos erő terhelés miatt...
2009. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem feltétlen azért törik mert nem arra használják amire való, lehet hogy egyszerűen szar a váz és kész, Én (és mmég több ezer ember a világon) bighitet használunk DH-ra FR-ra, és mindenre kb és mégis bírja pedig az FR váz, de mondjuk ez amiatt van mert EZ SPECIALIZED és nem KONA ami az utóbbi években szarabbnál szarabb vázakat készít (persze van egyy két kivétel, de amit említettél (Stab) az pl egy kalap szar még a legnagyobb Kona fanok szerint is.... Amit érdemes venni MO-n vázként az a BIGHIT,08-tól felfele stinky, Duncan, Demo, Glory. Az ilyen Freddyt meg (új)Stabet távolról elkerülni
2009. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!